بازیگران هالیوود هم اعتصاب کردند

بازیگران هالیوود هم اعتصاب کردندسینمای ایران و جهان

بازیگران هالیوود هم اعتصاب کردندReviewed by Afshari on Mar 6Rating: ایسکانیوز: درحالی که اعتصاب اخیر نویسندگان آمریکایی پایان یافت، هم اکنون هالیوود با اعتصاب هنرپیشه ها مواجه است و تمام سعی خود را برای خنثی کردن این آشوب انجام می دهد. به گزارش “ایسکانیوز” به نقل از رویترز؛ در حالی که نویسندگان آمریکایی سه هفته […]

بازیگران هالیوود هم اعتصاب کردندReviewed by Afshari on Mar 6Rating:

ایسکانیوز: درحالی که اعتصاب اخیر نویسندگان آمریکایی پایان یافت، هم اکنون هالیوود با اعتصاب هنرپیشه ها مواجه است و تمام سعی خود را برای خنثی کردن این آشوب انجام می دهد.
به گزارش “ایسکانیوز” به نقل از رویترز؛ در حالی که نویسندگان آمریکایی سه هفته پیش کار خود را مجددا آغاز کردند، هم اکنون هالیوود با تهدید رخ دادن یک اعتصاب جدید از سوی هنرپیشه ها مواجه است و این امر استودیو فیلم و تلویزیون آمریکا را در یک موقعیت بحرانی قرار داده است. همچنین در گزارشی دیگر اعلام شد: به دنبال پایان اعتصاب سه ماهه فیلمنامه نویس های آمریکایی ، نویسندگان چینی هم خواهان انجام یک اعتصاب برای دفاع از حقوق پایمال شده شان شدند.
بر اساس این گزارش ۸۰ تن از نویسندگان برجسته فیلم و تلویزیون در پکن برای بحث و گفتگو درباره اینکه چگونه از حقوق پایمال شده شان دفاع کنند ، گردهم جمع شدند.
گردهمایی نویسندگان چینی لازم قلمداد شد چون اخیرا نقش فیلمنامه نویسان ناچیز معرفی شده است./۱۲۰

همچنین بخوانید :  پروژه جدید ضدایرانی ‌هالیوود در جشنواره تورنتو
تاریخ بروزرسانی : 2008-03-06 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو