تیپ زیبای بازیگران معروف کشورمان در نمایشگاه قصه های سیدبار

تیپ زیبای بازیگران معروف کشورمان در نمایشگاه قصه های سیدبار سینمای ایران و جهان

دیروز افتتاحیه نمایشگاه عکس بچه‌های روستای سیدبار جدگال سیستان و بلوچستان با حضور جمعی از چهره های مشهور هنری در خانه هنرمندان برگزار شده است.

بازیگران معروف و برخی از چهره های مشهور هنری روز گذشته در خانه هنرمندان برای مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس بچه های روستای سیدبار حضور یافتند. در این مراسم هنرمندانی از جمله گلاره عباسی , غزل شاکری , رویا تیموریان , دنیا مدنی , احسان کرمی , حبیب رضایی و… حضور داشتند. در این مراسم عکس های از چهره های مشهور در این نمایشگاه عکس را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران معروف در نمایشگاه عکس کودکان

نمایشگاه گروهی عکس «قصه‌های سیدبار» با نمایش عکس‌های کودکان از یکی از روستاهای دورافتاده سیستان و بلوچستان روز جمعه ۲۴ آبان در گالری تابستان خانه هنرمندان افتتاح شد. بازیگران و هنرمندان نام آشنایی مهمان افتتاحیه این نمایشگاه بودند

نمایشگاه گروهی عکس “قصه‌های سیدبار” شامل ۵۰ قطعه عکس است که توسط بچه‌ هاى روستاى سیدبار جدگال در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان چابهار، بخش پلان عکاسى شده در گالرى تابستان به نمایش گذاشته مى‌ شود.

گلاره عباسی

حبیب رضایی

شهرام پوراسد

تمامى عکس‌ ها در فضایى روستایى از نگاهى کودکان ثبت شده و تمامى عواید فروش عکس‌ها براى به اتمام رساندن پروژه ساخت و تجهیز مدرسه توسعه پایدار استفاده خواهد شد.

دنیا مدنی

حبیب رضایی

عکس های بازیگران معروف در نمایشگاه قصه های سیدبار

همچنین قصه‌ ها و داستان‌ های کودکان که توسط شرمین نادری نویسنده و… جمع آوری و ویرایش شده در نمایشگاه به تصویر کشیده می‌ شود.

همچنین بخوانید :  عکس های تیم اسکواش بازیگران زن ایرانی بعد از یک دیدار دوستانه

مدرسه روستا به عنوان مدرسه توسعه پایدار توسط پویش ایران من ساخته شد و در آذر ۹۸ به بهره‌ برداری می‌ رسد. همزمان با ساخت مدرسه پروژه توانمند سازی اقتصادی به عنوان “بانوک” در روستا شروع به کار کرد.

رویا تیموریا و دخترش دنیا مدنی

مونا فرجاد

بانوک صندوق توسعه زنان و جوانان روستای سیدبار است که از فروش هنر سوزن‌ دوزی کسب درآمد
می‌ کنند و سود حاصل از کار صرف بهداشت و آموزش اهالی روستا می‌ شود.

میترا حجار

غزل شاکری

احسان کرمی

هنر انلاین , شبکه های اجتماعی

تاریخ بروزرسانی : 2019-11-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
sindeeev