تیپ زیبای بازیگران معروف کشورمان در نمایشگاه قصه های سیدبار

تیپ زیبای بازیگران معروف کشورمان در نمایشگاه قصه های سیدبارسینمای ایران و جهان

دیروز افتتاحیه نمایشگاه عکس بچه‌های روستای سیدبار جدگال سیستان و بلوچستان با حضور جمعی از چهره های مشهور هنری در خانه هنرمندان برگزار شده است.

بازیگران معروف و برخی از چهره های مشهور هنری روز گذشته در خانه هنرمندان برای مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس بچه های روستای سیدبار حضور یافتند. در این مراسم هنرمندانی از جمله گلاره عباسی , غزل شاکری , رویا تیموریان , دنیا مدنی , احسان کرمی , حبیب رضایی و… حضور داشتند. در این مراسم عکس های از چهره های مشهور در این نمایشگاه عکس را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران معروف در نمایشگاه عکس کودکان

نمایشگاه گروهی عکس «قصه‌های سیدبار» با نمایش عکس‌های کودکان از یکی از روستاهای دورافتاده سیستان و بلوچستان روز جمعه ۲۴ آبان در گالری تابستان خانه هنرمندان افتتاح شد. بازیگران و هنرمندان نام آشنایی مهمان افتتاحیه این نمایشگاه بودند

نمایشگاه گروهی عکس “قصه‌های سیدبار” شامل ۵۰ قطعه عکس است که توسط بچه‌ هاى روستاى سیدبار جدگال در استان سیستان و بلوچستان، شهرستان چابهار، بخش پلان عکاسى شده در گالرى تابستان به نمایش گذاشته مى‌ شود.

بازیگران معروف

گلاره عباسی

بازیگران معروف

حبیب رضایی

بازیگران معروف

شهرام پوراسد

تمامى عکس‌ ها در فضایى روستایى از نگاهى کودکان ثبت شده و تمامى عواید فروش عکس‌ها براى به اتمام رساندن پروژه ساخت و تجهیز مدرسه توسعه پایدار استفاده خواهد شد.

بازیگران معروف

دنیا مدنی

بازیگران معروف

حبیب رضایی

عکس های بازیگران معروف در نمایشگاه قصه های سیدبار

همچنین قصه‌ ها و داستان‌ های کودکان که توسط شرمین نادری نویسنده و… جمع آوری و ویرایش شده در نمایشگاه به تصویر کشیده می‌ شود.

مدرسه روستا به عنوان مدرسه توسعه پایدار توسط پویش ایران من ساخته شد و در آذر ۹۸ به بهره‌ برداری می‌ رسد. همزمان با ساخت مدرسه پروژه توانمند سازی اقتصادی به عنوان “بانوک” در روستا شروع به کار کرد.

بازیگران معروف

رویا تیموریا و دخترش دنیا مدنی

بازیگران معروف

مونا فرجاد

بانوک صندوق توسعه زنان و جوانان روستای سیدبار است که از فروش هنر سوزن‌ دوزی کسب درآمد
می‌ کنند و سود حاصل از کار صرف بهداشت و آموزش اهالی روستا می‌ شود.

بازیگران معروف

میترا حجار

بازیگران معروف

غزل شاکری

بازیگران معروف

احسان کرمی

هنر انلاین , شبکه های اجتماعی

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2019-11-16 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :