بازیگران فیلم کروکودیل در اکران مردمی آن در کنار مردم +تصاویر

بازیگران فیلم کروکودیل در اکران مردمی آن در کنار مردم +تصاویر سینمای ایران و جهان

فیلم کروکودیل دیشب با حضور بازیگران مشهور کشورمان در پردیس سینمایی مگامال به اکران رسید و بازیگران این فیلم در کنار مردم به تماشای کروکودیل نشستند.

بازیگران فیلم کروکودیل در مراسم اکران مردمی این فیلم سینمایی در پردیس مگامال حضور یافتند. رضا یزدانی , کوروش تهامی , علی اوجی , الهه حصاری در این اکران مردمی حضور یافته بودند. گفتنی است این فیلم حادثه ای می باشد و داستان زندگی چند جوان را روایت می کند. در ادامه تصاویر این اکران مردمی را در نیک صالحی مشاهده کنید

عکس های بازیگران فیلم کروکودیل

«کروکودیل» به کارگردانی مسعود تکاور سومین هفته اکرانش روی پرده سینماها را پشت سر می‌ گذارد. این فیلم فضایی حادثه‌ای دارد و درباره چند جوان است که می‌ خواهند از مسیری سریع اما پر خطر، همه چیز را یک شبه بدست بیاورند، اما…

اکران مردمی «کروکودیل» در پردیس مگامال با حضور کورش تهامی، رضا یزدانی، الهه حصاری و علی اوجی برگزار شده است. گفتنی است که کروکودیل فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مسعود تکاور و تهیه‌ کنندگی عزت‌ الله جامعی ندوشن محصول سال ۱۳۹۶ است.

الهه حصاری

رضا یزدانی

بازیگران فیلم کروکودیل مسعود تکاور

بازیگران این فیلم سینمایی را کوروش تهامی ، رضا یزدانی، اندیشه فولادوند ، حسین مهری ، الهه حصاری ، علیرضا مهران ، مهرداد مزرعه ، رامین پرچمی ، ناصر شایسته ، سعیده عرب ، افسانه چهره‌آزاد و رامتین خداپناهی تشکیل می دهند .

بازیگران در اکران مردمی فیلم کروکودیل

رضا یزدانی و کوروش تهامی

کوروش تهامی بازیگر کروکودیل نخستین حضورش در سینما در سن ۲۵ سالگی سال ۷۵ بود که فیلم سینمایی‌ با نام سینما سینماست را بازی کرد، او در سال ۷۶ با سریال فردا دیر است وارد تلویزیون شد ه است.

علی اوجی

کوروش تهامی

الهه حصاری بازیگر کوروکودیل به واسطه آشنایی اش با ابراهیم وحید زاده کارگردان خیلی زود وی را وارد کار سینمایی کرد و در اولین فیلم اش بنام تاکسی نارنجی در سال ۸۷ جلوی دوربین این کارگردان رفته است.

الهه حصاری بازیگر فیلم کروکودیل

بازیگر فیلم کروکودیل

رضا یزدانی بازیگر کروکودیل از جمله فعالیت های وی می توان به نقش آفرینی وی در فیلم سینمایی
طهران به کارگردانی مشترک داریوش مهرجویی و مهدی کرم پور نام برد که کار موسیقی
آن فیلم نیز بر عهده وی بوده است.رضا یزدانی همچنین در فیلم سینمایی اینجا تاریک نیست
به کارگردانی محدرضا خاکی نیز ایفای نقش کرده است.

رضا یزدانی

الهه حصاری

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  محمدرضا گلزار در اکران مردمى فیلم کارگر ساده نیازمندیم!
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi