کنسرت سینا درخشنده و استایل شیک سپیده خداوردی در شب اجرای او +تصاویر

کنسرت سینا درخشنده و استایل شیک سپیده خداوردی در شب اجرای او +تصاویرسینمای ایران و جهان

سپیده خداوردی بازیگر سریال بوی باران با انتشار عکس های در صحفه شخصی اش از حضور خود به همراه پسرش سانیار در کنسرت سینا درخشنده خواننده جوان خبر داده است

سینا درخشنده خواننده جوان پاپ و رپ در شهر شیراز به دنیا آمده است و از ۱۷ سالگی فعالیت خود را با آهنگ های شاد شروع کرده و در زمینه نوازندگی و خوانندگی فعالیت دارد. گفتنی است کنسرت سینا درخشنده در سالن میلاد نمایشگاه بین‌ المللی با حضور خانواده اش و امیر مقاره و سپیده خداوردی برگزار شده است. در ادامه عکس های سپیده خداوردی به همرا پسرش در کنسرت این خواننده جوان را در نیک صالحی مشاهده کنید

سپیده خداوردی در کنسرت سینا درخشنده

کنسرت سینا درخشنده شب گذشته سه‌شنبه یکم مرداد ۱۳۹۸ طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد. در همین حین گروه به صحنه آمد و ویدیوی قطعه‌ی «دلدار» بر روی مانیتورهای صحنه پخش شد. بر روی همین تصویر، سینا درخشنده این قطعه را اجرا کرد.

قطعه «هواستم نباشه هواسم هست بهت» بود. این قطعه حدود یک ماه پیش منتشر شد. پیش از اجرای این قطعه سینا درخشنده از هوادارانش خواست تا در پاسخ به این جمله که او می‌خواند «شاید باورت نشه»، آنها بگویند «ولی عاشقت شدم.» این قطعه با انرژی و در فضایی شاد اجرا شد. «کوکه حالم» ابتدا بدون موزیک و با همراهی تماشاگران اجرا شد.

کنسرت سینا درخشنده

سینا درخشنده در کنار سپیده خداوردی و پسرش

کنسرت سینا درخشنده

سپیده خداوردی و سینا درخشنده

کنسرت سینا درخشنده

عکس های سپیده خداوردی

کیفیت بد صدا این روزها ویژگی سالن میلاد نمایشگاه شده به طوری که نارضایتی مخاطبان هنرمندان را در بر داشته است. این در حالی است که کیفیت نامطلوب صدای سالن میلاد با بلیت‌های صد و هشتاد هزار تومانی نوعی تضییع حقوق مخاطبان است.

کنسرت سینا درخشنده

بازیگر سریال بوی باران

کنسرت سینا درخشنده

سپیده خداوردی و پسرش سانیار

مهمانان ویژه کنسرت سینا درخشنده

امیر مقاره و سپیده خدارودی یکی از مهمانان ویژه‌ی کنسرت شب گذشته بود. درخشنده در معرفی این خواننده گفت: «کسی در میان ماست که خودم از طرفدارانش بوده‌ام و تمام کنسرت‌هایش را رفته‌ام.»

همچنین بخوانید :  عکسهای جدید از رضا عطاران و خواننده مشهور در شیراز

در بخشی از کنسرت شب گذشه، سینا درخشنده خطاب به مخاطبانش گفت که امشب دو مهمان ویژه دارم که از راه دور آمده‌اند. این دو مهمان پدر و مادرِ سینا درخشنده بودند. این خواننده برای ادای احترام به والدینش از صحنه پایین رفت و آنها را در آغوش گرفت.

کنسرت سینا درخشنده

سپیده خداوردی در کنسرت سینا درخشنده

کنسرت سینا درخشنده

خانم بازیگر و پسرش در کنسرت

«سرسری»، «خوش خنده‌ی من»، «حس قشنگ»، «هوای عشق»، «بم می‌خندی»، «یار همیشگیم»
و «کنارتم» برخی از دیگر قطعه‌هایی بودند که شب گذشته توسط درخشنده برای مخاطبانش اجرا شدند.

کنسرت سینا درخشنده

سپیده خداوردی

کنسرت سینا درخشنده

استوری سپیده خداوردی در کنسرت

کنسرت سینا درخشنده

سپیده خداوردی بازیگر ایرانی

تسنیم , صحفه شخصی سپیده خدارودی

تاریخ بروزرسانی : 2019-07-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامپرسیلدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو