چهره های مشهور در کنسرت رضا یزدانی خواننده ایرانی +تصاویر

چهره های مشهور در کنسرت رضا یزدانی خواننده ایرانی +تصاویر سینمای ایران و جهان

الهام پاوه نژاد بازیگر کشورمان که به تازگی با رضا یزدانی در نمایش توقیف شده عاشقانه های خیابان همبازی بوده در کنار بازیگران این نمایش و بازیگران سریال از یادها رفته در کنسرت این خواننده حضور داشتند

رضا یزدانی خواننده مشهور کشورمان دیشب کنسرت خود را با حضور مهمانان ویژه ای برگزار کرده بود. در این کنسرت بازیگرانی از جمله الهام پاوه‌ نژاد , سیما تیرانداز , ژاله صامتی , علی اوجی , هلیا امامی , بهرام بهرامیان و … حضور داشتند. گفتنی است بازیگران دو کار آخر این خواننده پاپ در کنسرت وی حضور داشتند بازیگران سریال از یادها رفته و بازیگران نمایش توقیف شده عاشقانه های خیابان در کنار وی بوده اند. در ادامه تصاویری از کنسرت رضا یزدانی را در نیک صالحی مشاهده کنید

کنسرت رضا یزدانی خواننده مشهور

دیشب در کنسرت رضا یزدانی برخی از چهره های معروف شرکت داشتند به خصوصی بازیگران سریال از یادها رفته و نمایش عاشقانه های خیابان که در هر دو رضا یزدانی حضور داشته بود.

الهام پاوه نژاد در صحفه اینستاگرامش نوشت : دیشب برای من شب مهم و‌خاصی بود. بعد از یک هفته‌ی بیش از حد متلاطم و‌تلخ، به مهربانی همیشگی رضا جان یزدانی، به شادی حضورش بر صحنه با عزیزان#عاشقانه_های_خیابان دور هم جمع شدیم و خوندیم و خندیدیم و گریستیم.

چه اتفاق خجسته‌ایی بود این دیدار بعد از آن وداعِ شوک‌آور. دیدار دوستان عزیز از یک سو و صدا و‌انرژی بی‌نطیرِ رفیق جان تلخی را شست و‌باورمان را بیشتر کرد که عاشقانه‌های خیابان تمام‌ نمی‌شود….

رضا یزدانی و الهام پاوه نژاد

بازیگران نمایش عاشقانه های خیابان

بازیگران در کنسرت رضا یزدانی

“عاشقانه‌های خیابان” با ایفای نقش الهام پاوه‌نژاد، سیما تیرانداز و ژاله صامتی در نقش دست‌فروشان مترو در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه رفته است. رضا یزدانی نیز به عنوان خواننده و بازیگر در این نمایش حضور دارد.اما این نمایش به دلایلی توقیف شده است.

کنسرت رضا یزدانی خواننده پاپ

الهام پاوه نژاد و بهرام بهرامیان

علت توقیف نمایش عاشقانه های خیابان با بازی رضا یزدانی خواننده پاپ

محسن حسن‌زاده در خصوص علت توقیف اجرای نمایش “عاشقانه‌های خیابان”، گفت: جنس و ماهیت نمایش
“عاشقانه‌های خیابان” به کارگردانی شهرام گیل آبادی تعامل با تماشاگر است و بر خلاف بازبینی‌های اولیه یکسری
اتفاقات غیر قابل پیش بینی در نمایش رخ داده که به همین خاطر به کارگردان تذکراتی داده شده است.

الهام پاوه‌ نژاد , سیما تیرانداز , ژاله صامتی

الهام پاوه‌ نژاد و ژاله صامتی

وی ادامه داد: تذکراتی از سوی بازبین‌های نمایش داده شده که گروه نمایش رعایت نکردند و همین امر سبب جلوگیری از فروش بلیت نمایش تا زمان رفع کامل اصلاحات شده است. اگر موارد تذکر داده شده اصلاح شود، نمایش مجدد روی صحنه خواهد رفت.

هنرمندان در کنسرت رضا یزدانی

خانم های بازیگر در کنسرت رضا یزدانی

هلیا امامی , الهام پاوه‌ نژاد , سیما تیرانداز , ژاله صامتی , علی اوجی

باشگاه خبرنگاران , صحفه شخصی الهام پاوه نژاد

همچنین بخوانید :  حضور هنرمندان در اختتامیه سومین جشنواره فیلم سلامت +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-07-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi