کنسرت بانوان گروه دلیار با حضور هنرمندان مشهور زن +تصاویر

کنسرت بانوان گروه دلیار با حضور هنرمندان مشهور زن +تصاویرسینمای ایران و جهان

کنسرت گروه دلیار با سرپرستی و نوازندگی ندا بهزاد و خوانندگی نازلی سلطانزاده برگزار شده است که نعیمه نظام دوست و خواهرش به همراه مریم بوبانی مهمان افتخاری این بانوان هنرمند بوده اند

نعیمه نظام دوست بازیگر سرشناس کشورمان در صحفه شخصی خود عکس های از کنسرت بانوان گروه دلیار را منتشر کرده بود که به همراه مریم بوبانی و خواهرانش در این کنسرت حضور داشته بودند. این گروه موسیقی با خوانندگی نازلی سلطان زاده بارها به اجرای کنسرت پرداخته اند و نعیمه نظام دوست به حمایت از این بانوان هنرمند بارها در کنسرت های آنان شرکت کرده است. در ادامه عکس های از کنسرت گروه موسیقی دلیار را در نیک صالحی مشاهده کنید

هنرمندان در کنسرت بانوان گروه دلیار

گروه موسیقی دلیار به سرپرستی ندا بهزاد و خوانندگی نازلی سلطان زاده به تازگی کنسرتی را برای بانوان اجرا کرده اند که برخی از بازیگران در این کنسرت حضور یافته بودند. گفتنی است معیمه نظام دوست عکس های از حضور خود به همراه مریم بوبانی و خواهرانش در این کنرست را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است.

کنسرت بانوان

نعیمه نظام دوست و مریم بوبانی در کنار نازلی سلطان زاده خواننده زن

کنسرت بانوان

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست در صحفه شخصی اش نوشت : همراه با جان جانانم ، بانو #مریم جان #بوبانی مهربون ،#هنرمند ، همه چی تموم از خوبی ها ، در#کنسرت دوست زیبا و هنرمندم #نازلی سلطانزاده زیبا و دوست داشتنی و خوش صدا و المیرا قنبری عزیزم و گروه حرکات موزون چیروک از گروه دلیار که گروهی موفق هستند و کارشون حرف نداره ، من خوشحالم که بانوانی اینچنین موفق داریم و خوشحالم که شما بانوان محترم ازشون حمایت میکنید و هیچ چیزی مهم تر از این نیست که از بانوان هنرمند و زحمتکش تو هر صنفی حمایت کنیم و باعث دلگرمی اشون باشیم تا بدونند تنها نیستند و همیشه دلشون آروم باشه با حمایت ما به خصوص گروهی مثل دلیار که واقعا لحظه به لحظه شاهد شکل گیری و زحماتشون بودم . ممنونم از دعوتت نازلی جان زیبا و خوشحالم دوست هنرمندی چون تو رو دارم .

کنسرت بانوان

نعیمه نظام دوست و خواهرانش

کنسرت بانوان

نعیمه نظام دوست در کنسرت بانوان

صحبت های نازلی سلطان زاده از نخستین‌ باری که روی استیج کنسرت بانوان رابرگزار کرده

نازلی سلطانزاده : ۱۵ساله بودم و حسم به هیچ عنوان قابل توصیف نیست. آن‌قدر حس زیبایی بود که نمی‌شود توصیف کرد. استرس یک هنرمند یکی از آن لحظه‌های شاهکار زندگی است که به محض شروع اجرا تمام می‌شود. البته بیشتر هیجان است تا استرس. وقتی کاری ضعیف باشد باید استرس گرفت.

کنسرت بانوان

نعیمه نظام دوست و خواهرانش در کنسرت

کنسرت بانوان

نعیمه نظام دوست

وقتی به‌خودت و کاری که می‌کنی اعتماد داری نباید استرس داشته باشی. بنابراین به‌نظرم بیشتر هیجان است. هنرمندی که هیجان نداشته باشد به نظرم هنرمند نیست و آن چیزی که ارائه می‌دهد هم هنر نیست. فقط بازی می‌کند چون آن هیجان، حس زیبای کار را زیباتر می‌کند و می‌توانی آن را به کارت منتقل کنی.

نازلی سلطان‌زاده به روایت نازلی سلطان‌زاده

متولد ۱۳۶۵هستم. از ۵سالگی در صدا و سیمای شهر ارومیه کارم را شروع کردم. در برنامه کودک روزهای جمعه با بچه‌های دیگر می‌خواندم و سولیست بودم. بعد کار با ساز را شروع کردم. ویولن کلاسیک می‌زدم. در ۱۴سالگی وارد گروه صفی‌الدین ارموی شدم؛ یک گروه محلی آذری در ارومیه به سرپرستی دکتر علی‌اکبر بزرگ امین. بک‌وکال ایشان بودم و با آن گروه فستیوال‌های زیادی رفتیم؛ ترکیه، عراق، آذربایجان و اتریش.

کنسرت بانوان

نعیمه نظام دوست و خواهرش

کنسرت بانوان

عکس های نعیمه نظام دوست در کنسرت بانوان

بعد وارد دانشگاه موسیقی شدم و در کنسرواتوار موسیقی آواز کلاسیک و نوازندگی ویولن خواندم.
کارشناسی‌ارشد از دانشگاه هنر و معماری تهران در رشته پژوهش هنر گرفتم. در فاصله‌ای که دانشجو
بودم به واسطه درسم در گروه‌های دانشجویی متعددی فعال بودم. سر ضبط قطعه‌های خیلی از خواننده‌های
پاپ بودم و کار کردم. بک‌وکال بودم. الان موسیقی محلی کار می‌کنم. زمینه کاری گروهمان
موسیقی محلی است با تنظیم پاپ.

کنسرت بانوان

نعیمه نظام دوست

کنسرت بانوان

نعیمه نظام دوست بازیگر زن

صحفه شخصی نعیمه نظام دوست , روزنامه همشهری

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-11 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :