نشست خبری سریال برادرجان با حضور بازیگران مشهور آن +تصاویر

نشست خبری سریال برادرجان با حضور بازیگران مشهور آن +تصاویرسینمای ایران و جهان

سریال پربیننده برادرجان که از شبکه سه سیما در حال پخش می باشد دیروز نشست خبری آن با حضور چهره های سرشناس برگزار شد و بازیگران درباره این سریال و حواشی آن صحبت کردند

نشست خبری سریال برادرجان با حضور بازیگران سرشناس آن که خیلی از این عزیزان از باتجربه های صحنه تئاتر هستند دیروز برگزار شد. در این مراسم علی نصیریان , آفرین عبیسی , حسام منظور , مارال فرجاد , ندا جبرائیلی , شیوا ابراهیمی  و…حضور داشتند که هر کدام از بازیگران و عوامل به صحبت های درباره این سریال پرداخته بودند. در ادامه گزارش تصویری این مراسم را در نیک صالحی مشاهده کنید

نشست خبری سریال برادرجان

نشست خبری سریال تلویزیونی برادرجان، صبح یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ با حضور محمدرضا آهنج، محمدرضا شفیعی، علی نصیریان، آفرین عبیسی، حسام منظور، سعید چنگیزیان، ندا جبرائیلی، شیوا ابراهیمی و دیگر عوامل تولید برادرجان در مؤسسه فرهنگی هنری وصف صبا برگزار شد. مجموعه تلویزیونی برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج، نویسندگی سعید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی محصول گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما با ملودرامی اجتماعی ـ مذهبی است که برای پخش در شب‌ های ماه مبارک رمضان تهیه و تولید شد.

سریال برادرجان

آفرین عبیسی و علی نصیریان

سریال برادرجان

بازیگران در نشست سریال برادرجان

سریال برادرجان

شیوا ابراهیمی

سریال برادرجان

بازیگران برادرجان

تعجب از دستمزد ۸۰۰ میلیونی بازیگران در نشست خبری سریال برادرجان

بخش دیگری از این نشست، تهیه‌کننده و کارگردان سریال «برادرجان» و همچنین بازیگران، با پرسشی مبنی بر درخواست ۸۰۰ میلیونی بازیگران این سریال مواجه شدند که از شنیدن این خبر، ابراز تعجب کرده و دقایقی را به طنز و شوخی گذراندند.

همچنین بخوانید :  فیلم ابراهیم حاتمی‌کیا گوی سبقت را از ابد و یک روز ربود!

علی نصیریان نیز در این زمینه با ابراز تعجب و در حالی که می‌ خندید اظهار کرد: خوب است که نرخ ما را بالا برده‌ اید و به ما وزن داده‌ اید.

سریال برادرجان

حسام منظور

سریال برادرجان

آفرین عبیسی و شیوا ابراهیمی

سریال برادرجان

ندا جبرئیلی

سریال برادرجان

علی نصیریان

حسام منظور نیز درباره دستمزد ۸۰۰ میلیونی بازیگران این سریال اظهار کرد: به نظر من ۸۰۰ میلیون مقدار زیادی نیست و این حق هنرمندانی چون استاد نصیریان است و ایشان باید به جای ۸۰۰ میلیون ۸۰۰ میلیارد بگیرد.

سریال برادرجان

حسام منظور

سریال برادرجان

بازیگران سریال رمضانی برادرجان

سریال برادرجان

تصاویر نشست سریال برادرجان

باشگاه خبرنگاران , ایسنا , فارس

تاریخ بروزرسانی : 2019-06-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو