حضور چهره های سرشناس در منزل مرحوم جمشید مشایخی +تصاویر

حضور چهره های سرشناس در منزل مرحوم جمشید مشایخی +تصاویر سینمای ایران و جهان

جمعی از چهره های معروف ایرانی با حضور در منزل مرحوم جمشید مشایخی گرد هم آمده اند و به خانواده آن مرحوم تسلیت گفته و خود را با غم آن ها شریک کرده اند

صبج امروز جمعی از اهالی سینما و تلویزیون در منزل مرحوم جمشید مشایخی حضور یافتند و درگذشت این هنرمند گرانقدر را به خانواده وی تسلیت گفتند. چهره های همچون سید عباس صالحی , رضا کیانیان , احترام برومند , منوچهر شاهسواری , همایون اسعدیان , علی دهکردی و …حضور داشتند و درگذشت این هنرمند گرانقدر را به خانواده وی و اهالی فرهنگ و هنر ایران تسلیت گفتند. در ادامه تصاویری از حضور هنرمندان منزل جمشید مشایخی را در نیک صالحی مشاهده کنید

تصاویر هنرمندان در منزل مرحوم جمشید مشایخی

از هنرمندان و مدیرانی که در منزل این هنرمند پیشکسوت از صبح امروز ۱۴ فرودین ماه تاکنون حاضر شدند می توان از سید عباس صالحی وزیر ارشاد، علیرضا تابش مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی، علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما، همایون اسعدیان، منوچهر شاهسواری (مدیرعامل خانه سینما)، علی دهکردی،پرویز پورحسینی، ایرج راد، هادی مرزبان، فرزانه کابلی، احترام برومند، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی، فاضل نظری و… نام برد.

در منزل جمشید مشایخی، سام و نادر (پسران مشایخی) و همسر این هنرمند فقید حاضر بودند.

همایون اسعدیان

پسران جمشید مشایخی

وزیر فرهنگ و ارشاد در منزل مرحوم جمشید مشایخی

همسر و پسر جمشید مشایخی

حضور رئیس صداوسیما و وزیر ارشاد در منزل مرحوم جمشید مشایخی

همچنین دکتر علی عسکری رئیس رسانه ملی و عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه علیرضا تابش رییس بنیاد سینمایی فارابی در منزل مرحوم مشایخی حضور پیدا کردند.

همچنین بخوانید :  واکنش چهره ها به درگذشت خشایار الوند نویسنده مشهور +تصاویر

دکتر علی عسکری با اشاره به نقش‌ های اثرگذار استاد مشایخی در سینما، تئاتر و تلویزیون افزود: حضور در بیش از ۱۴۰ اثرفاخر سینمایی و تلویزیونی نشان دهنده توانمندی و اثرگذاری این هنرمند برجسته است.

ایرج راد و عباس صالحی

هنرمندان در منزل مرحوم جمشید مشایخی

وزیر ارشاد در منزل جمشید مشایخی

بازیگران در منزل مرحوم مشایخی

رئیس سازمان صدا و سیما تصریح کرد: نقش‌هایی همچون رضاخوشنویس در مجموعه تلویزیونی هزار دستان یا کمال الملک در فیلم سینمایی کمال الملک را هیچگاه مردم از یاد نمی‌برند و همواره در ذهن‌ها ماندگار است.

در پایان همسر زنده یاد مشایخی با تقدیر از حضور رئیس رسانه ملی از توجه سازمان صدا و سیما به این هنرمند در دوره‌های مختلف به ویژه در دوره بیماری این هنرمند فقید تشکر کرد.

همسر جمشید مشایخی

محمد شیری و همایون اسعدیان

رضا کیانیان

باشگاه خبرنگاران , ایسنا

تاریخ بروزرسانی : 2019-04-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
sindeeev