اکران مردمی فیلم درخونگاه با حضور هنرمندان مشهور ایرانی +تصاویر

اکران مردمی فیلم درخونگاه با حضور هنرمندان مشهور ایرانی +تصاویر سینمای ایران و جهان

شب گذشته مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی درخونگاه با حضور چهره های مشهور هنری برگزار شد و امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق نیز حضور داشتند.

فیلم درخونگاه که بر روی پرده سینماها قرار گرفته است ساخته سیاوش اسعدی می باشد که اولین اکران مردمی این فیلم در باغ کتاب با حضور چهره های از جمله امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق , مهراوه شریفی نیا , الهام پاوه نژاد , ژاله صامتی , روزبه معینی  و …برگزار شده است. این فیلم در محله درخونگاه روی داده است و در ژانر اجتماعی می باشد. در ادامه تصاویر این اکران مردمی را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران مردمی فیلم درخونگاه

مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی درخونگاه با حضور جمعی از بازیگران مشهور این فیلم شب گذشته در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شده است.

گفتنی است که درخونگاه فیلمی به کارگردانی سیاوش اسعدی، نویسندگی نیما نادری و سیاوش اسعدی و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌ پور محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم ژانری اجتماعی دارد و داستان آن در اوایل دهه ۷۰ خورشیدی سپری می‌ شود.

امین حیایی

امین حیایی و همسرش نیلوفر خوش خلق

مهراوه شریفی نیا

بازیگران در اکران فیلم سینمایی درخونگاه

امین حیایی، ژاله صامتی، مهراوه شریفی‌ نیا، نادر فلاح، محمود جعفری، منصور شهبازی، افشین سنگ چاپ، فاطمه مرتاضی و پانته‌ آ پناهی با حضور جمشید هاشم‌ پور در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

مهرواه شریفی نیا

الهام پاوه نژاد و مهراوه شریفی نیا

ژاله صامتی , الهام پاوه نژاد , مهراوه شریفی نیا

بازیگران و کارگردان درخونگاه در اکران آن

داستان فیلم درخونگاه سیاوش اسعدی

رضا با بازی امین حیایی پس از هشت سال کار کردن از ژاپن بر‌ می‌گردد. سال ۱۳۷۰٫ محله درخونگاه. خانواده فقیر و آشفته. رضا از ژاپن پول زیادی فرستاده است و حالا با زخم‌هایی بر جسم و روح برگشته که با آنها خانه و محله را بسازد. آقایی کند. می خواهد ارباب باشد. برادر دوقلوی رضا، مهدی جزء مفقودین جنگ است و سه سال پس از پایان جنگ هنوز خبری از او نیست. رضا که می‌ آید همه چیز دگرگون می‌ شود. او پی پول‌ هایش هست و انگار اتفاقی برای آنها افتاده. تا پایان فیلم یکی یکی رازهای مگو فاش می‌ شود. خبری از پول نیست. و رضا دوباره می‌ رود…

امین حیایی در کنار ژاله صامتی و مهراوه شریفی نیا

نیلوفر خوش خلق و مهراوه شریفی نیا

امین حیایی و همسرش

مهراوه شریفی نیا

فرارو , شبکه های اجتماعی

همچنین بخوانید :  اکران فیلم شبی که ماه کامل شد با حضور چهره های مشهور +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :