حضور چهره های مشهور در مراسم اکران فیلم هشتگ +تصاویر

حضور چهره های مشهور در مراسم اکران فیلم هشتگ +تصاویر سینمای ایران و جهان

دیشب در سینما آزادی بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی با دیگر در اکران مردمی فیلم سینمایی هشتک حضور یافتند و با مردم عکس یادگاری گرفتند

نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما دیشب در مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی هشتک در سینما آزادی حضور یافتند و با هواداران خود عکسی به یادگار گرفتند. در اکران فیلم هشتگ بازیگران ان حضور داشتند و در کنار مردم به تماشای این فیلم نشستند. فیلم هشتک به کارگردانی رحیم بهبودی فر مضمونی اجتماعی با مایه طنز دارد. در ادامه تصاویر مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی هشتگ را در نیک صالحی ببینید

تصاویر مراسم اکران فیلم هشتگ

دیشب مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی هشتگ ساخته رحیم بهبودی فر در سینما آزادی برگزار شد و نیوشا ضیغمی و بهاره رهنما در این مراسم حضور یافتند.

اکران فیلم هشتگ

نیوشا ضیغمی

اکران فیلم هشتگ

بهاره رهنما

هشتگ دومین فیلم سینمایی رحیم بهبودی فر بعد از فیلم «آدم آهنی» است که در ژانر کمدی ساخته شده است و در آن هنرمندان مطرحی چون نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما ،بیژن بنفشه خواه، حدیث فولادوند، محمدعلی کیانی، مهرداد فلاحتگر، ارسلان قاسمی و امید روحانی، محسن ملکی و سیدجواد هاشمی ایفای نقش کرده اند .

اکران فیلم هشتگ

نیوشا ضیغمی در اکران مردمی فیلم هشتگ

اکران فیلم هشتگ

مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی هشتگ

اکران فیلم هشتگ

بهاره رهنما

خوب است بدانید «هشتک» برخلاف برخی فیلم‌های کمدی، فیلم سالمی است

رحیم بهبودی فر کارگردان سینما، درباره اکران فیلم سینمایی «هشتک» از چهارشنبه همین هفته، گفت: این فیلم برخلاف سینما و برخی فیلم‌های کمدی اخیر ما یک فیلم سالم است که خانواده‌ها می‌توانند با خیال راحت آن را ببینند.

وی افزود: در ساخت فیلم کمدی اصرار دارم این اتفاق بیفتد که خانواده‌ها در سالن سینما از دیدن آن خجالت زده و شرمزده نشوند. بتوانند در کنار هم فیلم سالمی ببینند و پس از دیدن صحنه‌های فیلم بدون هیچ خجالتی به صورت یکدیگر نگاه کنند؛ این یعنی حال خوب.

اکران فیلم هشتگ

مراسم اکران مردمی فیلم هشتگ

اکران فیلم هشتگ

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی

این کارگردان ادامه داد: البته کماکان در حال تجربه کردن هستم تا بتوانم به سینمای ایده آل خودم در زمینه تولید آثار کمدی برسم و تمام تلاشم را در این زمینه انجام خواهم داد.

بهبودی فر درباره حرف اصلی «هشتک» اذعان کرد: حرف این فیلم درباره چشم و هم چشمی است
که در قالب کمدی به آن می‌پردازیم. امیدوارم مخاطب از دیدن آن لذت کافی را ببرد.

اکران فیلم هشتگ

بهاره رهنما و همسرش امیر خسرو عباسی

اکران فیلم هشتگ

نیوشا ضیغمی در اکران فیلم هشتگ

اکران فیلم هشتگ

بهاره رهنما و نیوشا ضیغمی

باشگاه خبرنگاران , شبکه های اجتماعی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2018-10-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :