اکران فیلم اتاق تاریک با حضور متفاوت ساره بیات و ساعد سهیلی +تصاویر

اکران فیلم اتاق تاریک با حضور متفاوت ساره بیات و ساعد سهیلی +تصاویرسینمای ایران و جهان

در مراسمی که در دومین اکران مردمی فیلم سینمایی اتاق تاریک در پردیس مگامال برگزار شد ساره بیات و ساعد سهیلی بازیگران اصلی این فیلم حضور داشتند

اکران فیلم اتاق تاریک با حضور متفاوت ساره بیات و ساعد سهیلی +تصاویرReviewed by Arezoo on Dec 23Rating:

در مراسم دومین اکران مردمی فیلم سینمایی اتاق تاریک که در پردیس سینمایی مگامال برگزار شد کارگردان این فیلم سینمایی به همراه ساعد سهیلی و ساره بیات در این اکران حضور یافتند. این فیلم به سبک یک درام اجتماعی می باشد. در ادامه تصاویر متفاوت ساعد سهیلی و ساره بیات را در اکران فیلم اتاق تاریک را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران در اکران فیلم اتاق تاریک

روح الله حجازی سه سال بعد از آخرین ساخته اش مرگ ماهی امسال با فیلم اتاق تاریک که تجربه ای متفاوت با سایر ساخته هایش محسوب می شود به جشنواره فیلم فجر می آید. اتاق تاریک پنجمین ساخته حجازی پس از فیلم های در میان ابرها، زندگی خصوصی آقا و خانم میم، زندگی مشترک آقای محمودی و بانو و مرگ ماهی است.

 فیلم اتاق تاریک

ساره بیات

 فیلم اتاق تاریک

ساعد سهیلی

 فیلم اتاق تاریک

ساره بیات در اکران فیلم سینمایی اتاق تاریک

فیلم اتاق تاریک

اکران مردمی فیلم اتاق تاریک

ساره بیات، ساعد سهیلی، امیررضا رنجبران، مروارید کاشیان، محمد امامی، رضا احمدی، ژیلا دایی با معرفی سید علیرضا میرسالاری بازیگران اتاق تاریک هستند.

همچنین بخوانید :  اکران فیلم‌های روی پرده ادامه می‌یابد

داستان فیلم اتاق تاریک

در خلاصه داستان فیلم اتاق تاریک آمده است: فرهاد و هاله فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آنها را در مواجهه با مسایل جدیدی قرار می دهد.

فیلم اتاق تاریک

ساره بیات

فیلم اتاق تاریک

ساعد سهیلی

فیلم اتاق تاریک

عکس های ساره بیات

فیلم اتاق تاریک

عکس های ساعد سهیلی

روح الله حجازی فعالیت سینمایی را با کارگردانی فیلم های کوتاه آغاز کرد و اولین فیلم سینمایی او در میان ابرها بود که در سال ۱۳۸۶ ساخته شد. در میان ابرها در بیست و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر در بخش مسابقه نگاه اول – نخستین فیلم بلند فیلمساز، سیمرغ بلورین بهترین فیلم را دریافت کرده است.

فیلم در میان ابرها نخستین ساخته حجازی در بیست و ششمین جشنواره فجر سیمرغ بهترین فیلم اول را دریافت کرد اما دو فیلم بعدی اش «زندگی خصوصی آقا و خانوم میم» و «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» هر دو از جشنواره فجر کنار گذاشته شدند.

فیلم اتاق تاریک

ساره بیات

فیلم اتاق تاریک

ساعد سهیلی در اکران مردمی فیلم سینمایی اتاق تاریک

فیلم اتاق تاریک

ساره بیات در اکران فیلم اتاق تاریک

گردآوری گروه سینما نیک صالحی (عکاس روح الله حسین زاده)

تاریخ بروزرسانی : 2018-12-23 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو