اکران خصوصی فیلم سرکوب با حضور چهره ها از بهاره رهنما و همسرش تا هنگامه قاضیانی +تصاویر

اکران خصوصی فیلم سرکوب با حضور چهره ها از بهاره رهنما و همسرش تا هنگامه قاضیانی +تصاویرسینمای ایران و جهان

دیشب فیلم سینمایی سرکوب به کارگردانی رضا گوران با حضور جمعی از بازیگران سرشناس و سینماگران مشهور در پردیس سینمایی چارسو مراسم اکران خصوصی اش برگزار شده است

دیشب مراسم اکران خصوصی فیلم سرکوب با حضور گسترده بازیگران مطرح و سینماگران در پردیس سینمایی چارسو برگزار شده است. این فیلم به کارگردانی رضا گوران می باشد. گفتنی است در این مراسم هنرمندانی از جمله سارا بهرامی , پردیس احمدیه , هدی زین العابدین , هنگامه قاضیانی , بهاره رهنما , رضا کیانیان , بانیپال شومون , مهتاب ثروتی , شیرین اسماعیلی , متین ستوده , سمیرا حسن پور , شیدا یوسفی , اکرم محمدی , پانته آ بهرام و ….حضور داشتند. در ادامه تصاویر اکران این فیلم را در نیک صالحی مشاهده کنید

هنرمندان در اکران خصوصی فیلم سرکوب

اکران خصوصی فیلم سینمایی «سرکوب»اولین ساخته رضا گوران، با حضور عوامل فیلم و هنرمندان شب گذشته در پردیس سینمایی چارسو برگزار شده است.

فیلم سرکوب

هنگامه قاضیانی

فیلم سرکوب

سارا بهرامی و پردیس احمدیه

فیلم سرکوب

رضا کیانیان

فیلم سرکوب

بهاره رهنما و همسرش

باران کوثری، سارا بهرامی، الهام کردا، پردیس احمدیه، رؤیا افشار و جمشید هاشم پور بازیگران «سرکوب» هستند و همین طور محمد صادق رنجکشان به عنوان سرمایه گذار و مجری طرح در این پروژه سینمایی حضور دارد. همچنین علیرضا قربانی نیز ترانه تیتراژ فیلم سرکوب را خوانده است.

همچنین بخوانید :  اکران خصوصی فیلم کارگر ساده نیازمندیم با حضور چهره ها!

در خلاصه داستان فیلم «سرکوب» آمده است: «یه کاری کرد وفاداری بشه عادت همه مون حالا همه مون وفاداریم اما اونی که بهش وفاداریم خیلی وقته که مرده…»

فیلم سرکوب

سارا بهرامی بازیگر سرکوب

فیلم سرکوب

پردیس احمدیه بازیگر سرکوب

فیلم سرکوب

مهتاب ثروتی

فیلم سرکوب

اکرم محمدی

بازیگران مطرح فیلم سرکوب

باران کوثری، بازیگر فیلم سینمایی «سرکوب» برای اولین بار در فیلم «بهترین بابای دنیا» بازیگری در سینما را تجربه کرد. وی در فیلم‌هایی مانند «رقص در غبار»، «خون بازی»، «توفیق اجباری» و «شیرین» بازی کرده است.

فیلم سرکوب

شیدا یوسفی

فیلم سرکوب

متین ستوده

فیلم سرکوب

نیلوفر پارسا

فیلم سرکوب

پانته آ بهرام

الهام کردا با فیلم «برف روی کاج‌ها» به بازیگری در سینما وارد شد و در فیلم‌ های «حوض نقاشی»، «ملبورن» و «ارغوان» نقش‌آفرینی کرد. سارا بهرامی، دیگر بازیگر «سرکوب» مدتی پیش فیلم «دارکوب» را بازی کرد و در فیلم‌ هایی مانند «ایتالیا ایتالیا» و «گیتا» بازی کرده است.

فیلم سرکوب

سمیرا حسن پور

فیلم سرکوب

هدی زین العابدین و سارا بهرامی

فیلم سرکوب

متین ستوده و سمیرا حسن پور

فیلم سرکوب

بانیپال شومون

فیلم سرکوب

شیرین اسماعیلی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-07-28 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامپرسیلدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو