هنرمندان مشهور در اکران های مردمی فیلم هزارتو از غزال تا ساره

هنرمندان مشهور در اکران های مردمی فیلم هزارتو از غزال تا ساره سینمای ایران و جهان

اولین اکران های مردمی فیلم سینمایی هزارتو با حضور آقای کارگردان امیرحسین ترابی و بازیگران آن از جمله ساره بیات و غزاله نظر به همراه پژمان جمشیدی برگزار شده است

فیلم هزارتو به کارگردانی امیر حسین ترابی بر روی پرده سینماها قرار دارد و بازیگران این فیلم سینمایی در اکران های آن حضور می یابند. شب گذشته پژمان جمشیدی و غزاله نظر در پردیس زندگی در اکران آن حضور یافتند و ساره بیات نیز در یکی از اکران های آن حضور یافته بود. در ادامه عکس های از این بازیگران مشهور در اکران مردمی فیلم سینمایی هزار تو را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران مردمی فیلم هزارتو

شب گذشته اولین اکران مردمی فیلم «هزارتو» به کارگردانی امیرحسین ترابی در پردیس زندگی با حضور پژمان جمشیدی و غزاله نظر برگزار شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: زندگی یه هزارتوی پیچیده‌ اس، همه آدما دنبال راهی برای فرار هستند اما فقط یه مسیر خروج وجود داره و تا موقعی که به مرکزش نَرسی متوجه‌ اش نمی‌ شی!

شهاب حسینی، ساره بیات، غزال نظر، فریبا جدیکار، علیرضا ثانی فر، شیرین یزدان بخش، مریم معصومی و پژمان جمشیدی بازیگران این فیلم هستند.

غزاله نظر و پژمان جمشیدی

اکران مردمی فیلم سینمایی هزارتو

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی بازیگر فیلم سینمایی هزارتو

غرال نظر و ساره بیات بازیگران فیلم هزارتو

غزاله نظر بازیگر جوان ایرانی متولد اردیبهشت ماه ۱۳۶۶ در تهران است. غزاله نظر فعالیت‌ های بازیگری‌ اش را خیلی زود و از سن ۱۴ شروع کرد و توانست با حضورهای درست و سنجیده در اواخر دهه هشتاد نام خودش را به‌عنوان یک بازیگر مستعد تثبیت کند. از مهم‌ترین آثار غزاله نظر می‌ توان به بازی در فیلم تنگنا، فیلم تئاتر اعتراف و فیلم سینمایی مقیمان ناکجا نام برد. غزاله نظر در فیلم سینمایی هزارتو در کنار شهاب حسینی، ساره بیات و پژمان جمشیدی ایفای نقش کرده است.

غراله نظر بازیگر فیلم هزارتو

بازیگران فیلم سینمایی هزارتو

ساره بیات بازیگر فیلم سینمایی هزار تو در کلاس های بازیگری کارنامه در سال ۸۴ به سریال یک مشت پرعقاب معرفی شد و توانست در کنار بزرگانی چون رضا کیانیان و علیرضا خمسه بازی کرد. او در سال ۱۳۸۶ نیز با فیلم مقلد شیطان وارد سینما شد.

ساره بیات

عکس های ساره بیات در اکران فیلمش

ساره بیات در اکران فیلم سینمایی هزارتو

ساره بیات بازیگر فیلم سینمایی هزارتو

اکران مردمی فیلم سینمایی هزارتو

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  سحر دولتشاهی و هانیه توسلی در اکران فیلم شکاف + تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-26 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :