بازیگران مشهور سینما در اکران مردمی فیلم قرارمون پارک شهر +تصاویر

بازیگران مشهور سینما در اکران مردمی فیلم قرارمون پارک شهر +تصاویر سینمای ایران و جهان

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی قرارمون پارک شهر به کارگردانی فلورا سام با حضور چهره های سرشناس سینما و بازیگران این فیلم در پردیس کورش برگزار شده است

فیلم قرارمون پارک شهر به کارگردانی فلورا سام اولین اکران مردمی خود را در پردیس سینمایی کورش پشت سر گذاشت در این مراسم بازیگران فیلم و چهره های میهمانی حضور داشتند. از جمله بازیگران می توان به حضور ماه‌ چهره خلیلی , امین زندگانی و همسرش الیکا عبدالرزاقی , شقایق فراهانی , علی اوجی و همسرش نرگس محمدی , رضا یزدانی و …اشاره کرد. در ادامه تصاویر این مراسم اکران را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران مردمی فیلم قرارمون پارک شهر

اولین اکران مردمی فیلم سینمایی “قرارمون پارک شهر” امشب با حضور نرگس محمدی، امین زندگانی، شقایق فراهانی، ماه‌ چهره خلیلی، الیکا عبدالرزاقی، علی اوجی و فلورا سام کارگردان این فیلم سینمایی در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

نرگس محمدی

اکران مردمی فیلم سینمایی قرارمون پارک شهر

اولین نمایش مردمی فیلم قرارمون پارک شهر

اولین نمایش مردمی فیلم سینمایی “قرارمون پارک شهر” دوشنبه ۲۹ بهمن‌ ماه ساعت ۲۰ با حضور شقایق فراهانی، ماه‌ چهره خلیلی، امین زندگانی و نرگس محمدی بازیگران فیلم و همچنین چهره‌ هایی چون الیکا عبدالرزاقی، علی اوجی و رضا یزدانی و برخی از عوامل فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شده است و به همراه مخاطبان در پردیس کورش به تماشای این فیلم نشستند.

شقایق فراهانی

الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

نرگس محمدی و همسرش علی اوجی

در این مراسم بازیگران و عوامل “قرارمون پارک شهر” همراه با مخاطبان به تماشای این فیلم می‌ نشینند. این فیلم به نویسندگی فلورا سام مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی نویسنده‌ ای را روایت می‌ کند که در حین نوشتن آخرین رمان خود پرده از حقایق زندگی‌ اش برداشته می‌ شود… .

همچنین بخوانید :  چهره های مشهور در اکران مردمی فیلم سینمایی خانه دیگری +تصاویر

ابراهیم اصغری و مجید اوجی به طور مشترک تهیه‌ کنندگی “قرارمون پارک شهر” را برعهده داشته‌ اند. پخش این فیلم بر عهده موسسه فیلم آفرین قرار دارد.

بازیگران در اکران فیلم سینمایی قرارمون پارک شهر

فلورا سام

اکران مردمی فیلم سینمایی قرارمون پارک شهر

ماه چهره خلیلی

هنر انلاین , شبکه های اجتماعی

تاریخ بروزرسانی : 2019-02-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :