اکران مردمی فیلم سینمایی پیلوت با حضور چهره های سرشناس +تصاویر

اکران مردمی فیلم سینمایی پیلوت با حضور چهره های سرشناس +تصاویر سینمای ایران و جهان

فیلم سینمایی پیلوت ساخته ابراهیم ابراهیمیان بعد از حاشیه های زیاد شب گذشته در پردیس سینمایی باغ کتاب با حضور بازیگران مشهور به اکران رسیده است.

فیلم سینمایی پیلوت بالاخره بعد از حاشیه های زیاد به اکران رسید و در اکران مردمی این فیلم در باغ کتاب بهدخت ولیان و جواد عزتی حضور یافته بودند. در سر صحنه این فیلم سینمایی الناز شاکردوست دچار حادثه شد و برای مدت زیادی تحت درمان قرار گرفت و لازم به ذکر است این فیلم دو طبقه روی پیلوت نام گذاری شده که به پیلوت تغییر نام داده است. در ادامه اکران مردمی فیلم پیلوت را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران مردمی فیلم سینمایی پیلوت

مراسم اکران مردمی فیلم سینمایی پیلوت ساخته ابراهیم ابراهیمان امشب در باغ کتاب تهران با حضور جواد عزتی و بهدخت ولیان بازیگران این فیلم برگزار شده است.

پیلوت فیلمی به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و به تهیه‌ کنندگی محمدرضا مصباح محصول سال ۱۳۹۶ است. در خلاصه داستان این فیلم آمده است که داستان روایتگر یک مرده کش می‌ باشد.

بهدخت ولیان بازیگر فیلم پیلوت

جواد عزتی و بهدخت ولیان

اکران فیلم پیلوت

بهدخت ولیان متولد دهه شصت تحصیلاتش را در رشته بازیگری گذرانده است. وی با درخشش در تئاتر خیلی زود به سینما راه یافت وی در نمایش های اسم ، سالگشتگی بازی های خوبی را به نمایش گذاشت.

همچنین بخوانید :  عکس های زیبای پریناز ایزدیار در اکران خصوصی فیلم عصر یخبندان

شوخی در پشت صحنه فیلم دو طبقه روی پیلوت حادثه تلخی را برای الناز شاکردوست رقم زد و این بازیگر کشورمان را حدود دو ماه خانه نشین کرد. این حادثه تلخ باعث شد تا ضبط این فیلم سینمایی با بازیگر جدید ادامه پیدا کند. بهدخت ولیان بازیگر جایگزین الناز شاکردوست در دو طبقه روی پیلوت بود.

جواد عزتی

اکران مردمی فیلم سینمایی پیلوت

بازیگران فیلم سینمایی پیلوت

جوادعزتی، حمیدرضا آذرنگ، بهدخت ولیان، سعیدآقاخانی، بانیپال شومون، گیلدا ویشکی و پریوش نظریه، گروه بازیگران «پیلوت» را تشکیل می‌دهند.

عکس های بهدخت ولیان

عکس های جواد عزتی

لازرم به ذکر است که اولین‌ پوستر فیلم سینمایی «پیلوت» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه‌ کنندگی محمدرضا مصباح با طراحی احسان برآبادی رونمایی شد.

بهدخت ولیان بازیگر جوان

تصاویر اکران مردمی فیلم پیلوت

جواد عزتی بازیگر پیلوت

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-09-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi