اکران مردمی فیلم سینمایی تحته گاز با حضور چهره های مشهور +تصاویر

اکران مردمی فیلم سینمایی تحته گاز با حضور چهره های مشهور +تصاویر سینمای ایران و جهان

الهام حمیدی و رز رضوی به همراه سام درخشانی در مراسم اولین اکران مردمی فیلم سینمایی تحته گاز در پردیس سینمای ایران حضور یافتند

مراسم اولین اکران مردمی فیلم سینمایی تحته گاز با حضور الهام حمیدی , سام درخشانی  و رز رضوی در سینما ایران برگزار شده است. این فیلم در قالب کمدی اجتماعی می باشد و به کارگردانی محمد آهنگرانی تهیه شده است. در ادامه تصاویر بازیگران در اولین اکران تخته گاز را در نیک صالحی مشاهده کنید.

اکران مردمی فیلم سینمایی تحته گاز

مراسم اولین اکران مردمی فیلم سیمایی تخته گاز به کارگردانی محمد آهنگرانی و تهیه کنندگی مسعود تکیه جمعه شب (بیست و یکم دی ماه) با حضور سام درخشانی ، الهام حمیدی و رز رضوی بازیگران این فیلم در سینمای ایران بررگزار شد.

الهام حمیدی و رز رضوی

الهام حمیدی و سام درخشانی

بازیگران در اکران فیلم تحته گاز

الهام حمیدی

فیلم سینمایی «تخته گاز» جدیدترین فیلم سینمایی ساخته شده توسط محمد آهنگرانی و به تهیه‌ کنندگی سید محسن جاهد یک کمدی – اجتماعی است و در خلاصه داستانش آمده: سلیمان قطار خنده را به قصد اثبات مرد بودنش در خانواده و جامعه تخته گاز می راند چرا که به هزار و یک دلیل زیر سوال قرار گرفته شده و خود او خود نیز به این امر واقف شده و درصدد رفع نواقص خود برآمده است و در این مابین فضای شاد و مفرحی را برای مخاطبین به ارمغان می آورد و در این مسیر فراز و نشیب هایی را پشت سر می گذاردو در ایستگاه های مختلف خنده توقفی می کند.

الهام حمیدی و رز رضوی

رز رضوی

سام درخشانی

الهام حمیدی

سام درخشانی، کامبیز دیرباز، الهام حمیدی، لیلا اوتادی، رز رضوی، بیژن بنفشه‌ خواه و داریوش فرهنگ و (با حضور)نفیسه روشن، نیما شاهرخ‌ شاهی و پرستو صالحی وساقی زینتی (با معرفی) امیرعلی معروف دیگر بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

همچنین بخوانید :  مراسم تشییع صادق عبداللهی پیشکسوت رادیو با حضور هنرمندان +تصاویر

در این فیلم همچنین بازیگرانی چون عباس محبوب، مجید شهریاری، اسدا… یکتا، سیامک اشعریون، صبا گرگین‌ پور،عادل حبیب زاده ،عرفان حسینی ،عادل سیفی، شادی قنبری، فاطمه ابراهیمی، امیر جوانمرد، حمید عجمی، فاطمه مجلسی، یعقوب جعفری نیز به ایفای نقش می‌ پردازند.

رز رضوی

الهام حمیدی

سام درخشانی

چهره ها در اکران فیلم سینمایی تحته گاز

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-01-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi