چهره های مشهور سینمایی در اکران مردمی فیلم سونامی

چهره های مشهور سینمایی در اکران مردمی فیلم سونامی سینمای ایران و جهان

مراسم اکران مردمی نخستین تجربه کارگردانی میلاد صدر عاملی کارگردان جوان کشورمان به نام سونامی با حضور ستاره های جوان این فیلم در پردیس کوروش برگزار شده است.

فیلم سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی از کارگردان های جوان کشورمان که نخستین تجربه کارگردانی وی می باشد با حضور بازیگران به اکران رسیده است. گفتنی است در این مراسم سه بازیگر جوان این فیلم یعنی فرشته حسینی ، محمدرضا غفاری و مهرداد صدیقیان در این اکران حضور داشتند. در ادامه تصاویر اکران مردمی این فیلم سینمایی را در نیک صالحی مشاهده کنید

همچنین بخوانید :  مراسم اکران خصوصی فیلم ۵۰ کیلو آلبالو با حضور بازیگران و هنرمندان مشهور + تصاویر

بازیگران در اکران فیلم سونامی

مراسم اکران مردمی «سونامی» به کارگردانی میلاد صدرعاملی با حضور فرشته حسینی ، محمدرضا غفاری ، مهرداد صدیقیان و امیر مهدی ژوله در پردیس کوروش برگزار شده است.

«سونامی» نخستین فیلم بلند داستانی میلاد صدرعاملی در جایگاه کارگردان است. او فرزند رسول صدرعاملی کارگردان کهنه‌کار سینمای ایران است و نخستین حضورش در سینما را با دستیاری در فیلم «دختری با کفش‌ های کتانی»؛ ساخته‌ پدرش تجربه کرد. میلاد صدرعاملی در ادامه حضورش در سینما، خود را در عرصه بازیگری نیز محک زد و در فیلم «من ترانه پانزده سال دارم»؛ دیگر ساخته رسول صدرعاملی، در مقابل ترانه علیدوستی ایفای نقش کرد و سرانجام نخستین فیلم بلند سینمایی خود را در کسوت کارگردان مقابل دوربین برد.

فیلم سونامی

رشته حسینی ، محمدرضا غفاری ، مهرداد صدیقیان ، میلاد صدرعاملی

فیلم سونامی

فرشته حسینی ، محمدرضا غفاری و مهرداد صدیقیان

فیلم سونامی

محمدرضا غفاری و مهرداد صدیقیان بازیگران سونامی

بازیگران فیلم سونامی

این فیلم سینمایی به چالش های رقابتی ورزشکاران می‌ پردازد و فیلمنامه آن را میلاد صدرعاملی و علی اصغری به طور مشترک به نگارش درآورده اند. فیلم سینمایی سونامی برای نخستین بار در سال ۱۳۹۷ در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده است.

فیلم سونامی

مهرداد صدیقیان

فیلم سونامی

فرشته حسینی بازیگر سونامی

فیلم سونامی

محمدرضا غفاری

فیلم سونامی

فرشته حسینی

بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع نوری، رعنا آزادی‌ ور، فرشته حسینی، علیرضا ورزنده، امیر شریعت، علی استادی با حضور امیرمهدی ژوله و محمد رضا غفاری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سونامی

بازیگران فیلم سینمایی سونامی

فیلم سونامی

محمدرضا غفاری و مهرداد صدیقیان

فیلم سونامی

فرشته حسینی و مهرداد صدیقیان بازیگران سونامی

تسنیم , عکاس روح الله حسین زاده

همچنین بخوانید :  عکس های مهتاب کرامتی و رعنا آزادی ور در اکران مردمی فیلم مرداد
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2019-12-31 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :