اکران مردمی فیلم ماجرای نیمروز رد خون با حضور چهره های مشهور +تصاویر

اکران مردمی فیلم ماجرای نیمروز رد خون با حضور چهره های مشهور +تصاویر سینمای ایران و جهان

مراسم اولین اکران مردمی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون محمدحسین مهدویان با حضور چهره های مشهور سینمایی در مشهد برگزار شده است

فیلم ماجرای نیمروز رد خون در ادامه فیلم ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان با حضور بازیگران این فیلم در مشهد به اکران رسید. در این اکران مردمی بهنوش طباطبایی , هادی حجازی‌ فر , جواد عزتی , سید محمود رضوی حضور داشته اند که در سینماهای مشهد برگزار شده است. در ادامه تصاویر بازیگران در اکران مردمی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران فیلم ماجرای نیمروز رد خون

اکران مردمی فیلم «ماجرای نیمروز؛ رد خون» با حضور بهنوش طباطبایی، جواد عزتی، هادی حجازی‌فر و سید محمود رضوی (تهیه کننده) با استقبال پرشور تماشاگران شهر مشهد در پردیس‌های سینمایی هویزه، ویلاژ توریست و اطلس برگزار شد.

گفتنی است اولین اکران مردمی «ماجرای نیمروز، رد خون» شب گذشته در شهر مشهد با استقبال پرشور مشهدی‌ها در پردیس هویزه و اطلس برگزار شد.

اکران مردمی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون

بازیگران ماجرای نیمروز رد خون

بهنوش طباطبایی و جواد عزتی

هادی حجازی فر، جواد عزتی، بهنوش طباطبایی، محسن کیایی، هستی مهدوی، حسین مهری و مهدی زمین پرداز در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

جواد عزتی

بهنوش طباطبایی

هادی حجازی فر

کارگردان فیلم ماجرای نیمروز رد خون

فیلم «ماجرای نیمروز ۲: ردخون» دنباله فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان، تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی و نویسندگی حسین تراب نژاد و ابراهیم امینی محصول سال ۱۳۹۷ است. این فیلم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و با نامزدی در ۱۱ رشته این جشنواره، توانست سه سیمرغ بلورین به‌دست آورد.

جواد عزتی و بهنوش طباطبایی

جواد عزتی

بازیگران و عوامل فیلم ماجرای نیمروز رد خون

روایت کلی این فیلم پیرامون اتفاقات بعد از پایان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۷ و عملیات مرصاد است. نیروهای امنیتی ایران متوجه حضور نفوذی‌های سازمان مجاهدین خلق در جبهه می‌شوند. با ارسال دو مأمور امنیتی به بغداد می‌خواهند قبل از شروع عملیات فروغ جاویدان، عباس زریباف فرمانده این عملیات را ترور کنند. اما داستان طور دیگری رقم می‌خورد.

اکران ماجرای نیمروز رد خون در مشهد

بهنوش طباطبایی

بازیگران فیلم سینمایی ماجرای نیمروز رد خون

تسنیم , شبکه های اجتماعی

همچنین بخوانید :  اکران مردمی عصبانی نیستم با حضور باران کوثری در سینما ایران!
تاریخ بروزرسانی : 2019-09-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :