چهره های سرشناس در اکران خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی +تصاویر

چهره های سرشناس در اکران خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی +تصاویر سینمای ایران و جهان

بعد از شایعه های جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان این دو در اکران خصوصی فیلم سینمایی قانون مورفی به کار گردانی جوان در این جشن حاضر شدند و به شایعات پایان دادند

فیلم سینمایی قانون مورفی در پردیس سینمایی ملت با حضور چهره های معروف ایرانی در پردیس سینمایی ملت اکران شد و چهره های سرشناس در این مراسم حضور یافتند از جمله آن ها می توان به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و بازیگران مطرحی همچون مهران مدیری , رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان , سارا منجزی , مونا فرجاد , امیر جدیدی , کمند امیرسلیمانی , آناهیتا درگاهی , نسیم ادبی , فاطمه گودرزی و پسرش , افسانه بایگان و… اشاره کرد. در این مراسم تولد رامبد جوان کارگردان این فیلم سینمایی نیز برگزار شد. در ادامه تصاویر این مراسم اکران را در نیک صالحی مشاهده کنید.

بازیگران در اکران فیلم سینمایی قانون مورفی

نخستین مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «قانون مورفی» به کارگردانی رامبد جوان شامگاه روز دوشنبه سوم دی با حضور چهره هایی مطرحی چون مهران مدیری در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان

نگار جواهریان در اکران فیلم سینمایی قانون مورفی

مهران مدیری و رامبد جوان

پیمان قاسم خانی و رامبد جوان در اکران فیلم قانون مورفی

فاطمه گودرزی و پسرش پویان گنجی

از دیگر مهمانان این مراسم اکران خصوصی میتوان به محمد شایسته تهیه کننده قانون مورفی ، امیر جدیدی بازیگر این فیلم ، آذری جهرمی وزیر ارتباطات و … اشاره کرد. مهران مدیری مهمان ویژه این مراسم بود که در این اکران خصوصی و جشن تولد در کنار رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان قرار گرفت.

مهران مدیری

آناهیتا درگاهی در اکران فیلم قانون مورفی

سارا منجزی

مونا فرجاد

امیر جعفری، امیر جدیدی، سروش صحت، مهسا طهماسبی، دانیال غفارزاده، سروش صحت، سیروس گرجستانی، آناهیتا درگاهی، ارشا اقدسی، محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو، حسین شاهرخ نیا، رامبد جوان و هادی کاظمی گروه بازیگران «قانون مورفی» را تشکیل می دهند.

آذری جهرمی وزیر ارتباطات در اکران خصوصی فیلم قانون مورفی

رامبد جوان و امیر جدیدی

کمند امیر سلیمانی و نسیم ادبی

افسانه بایگان در اکران فیلم سینمایی قانون مورفی

رامبد جوان و پیمان قاسم خانی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  اکران مردمی فیلم خداحافظ دختر شیرازی با حضور چهره های معروف
تاریخ بروزرسانی : 2018-12-25 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
logo-samandehi