مراسم افتتاحیه اکران فیلم سینمایی «بازدم» با حضور بازیگران مشهور

مراسم افتتاحیه اکران فیلم سینمایی «بازدم» با حضور بازیگران مشهور سینمای ایران و جهان

اکران فیلم سینمایی بازدم با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در موزه سینما برگزار شد. آزیتا حاجیان و دخترش و دیگر بازیگران مشهور در این اکران حضور داشتند

مراسم اکران فیلم سینمایی بازدم با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در موزه سینما برگزار شد و بازیگرانی همچون آزیتا حاجیان و دخترش ملیکا شریفی نیا , رامین پرچمی , حامدرحیمى نصر و دیگر بازیگران این فیلم سینمایی در این اکران حضور داشتند و این فیلم در سینماهای هنر و تجربه نمایش داده خواهد شد. گفتنی است پوستر این فیلم را بهزاد خورشیدی طراحی کرده است در ادامه عکس های از مراسم اکران این فیلم را می بینید

اکران فیلم سینمایی بازدم

مراسم افتتاحیه فیلم سینمایی «بازدم» به کارگردانی آرش سنجابی دیروز چهارشنبه ۱۳ تیر ساعت ۱۹ در موزه سینما برگزار شد.

حامدرحیمى نصر، ملیکا شریفى‌نیا، لیندا کیانى، الهه حصارى، نرگس محمدى، حبیب دهقان‌ نسب، مهرداد ضیایى، مرضیه صدرایى با حضور آزیتا حاجیان و بهنام تشکر در این فیلم سینمایی نقش آفرینی می‌کنند.

داستان و عوامل فیلم سینمایی بازدم

داستان «بازدم» درباره پسرى سى و پنج ساله است که بورسیه گرفته و اینک در واپسین روزها به واکاوى هستى دردمندش نشسته است. جایى که درهم پیمایى همسان با رنج هایش، به مرگ همزادش بهار رسیده است اما ریشه در جاى دیگریست؛ دیافراگم بیمارى که بازدم نمى تواند!

مراسم اکران فیلم بازدم

رامین پرچمی در اکران فیلم سینمایی بازدم

حضور جهره ها در اکران فیلم بازدم

بازیگران در اکران فیلم بازدم

آزیتا حاجیان و دخترش ملیکا شریفی نیا در اکران فیلم بازدم

سام نوری

ملیکا شریفی نیا بازیگر فیلم بازدم

حضور بازیگران در اکران فیلم بازدم

مراسم اکران فیلم سینمایی بازدم در موزه سینما

آزیتا حاجیان

عوامل فیلم سینمایی بازدم عبارتند از: کارگردان: آرش سنجابى، نویسنده: آنیتا یارمحمدى، تهیه‌کنندگان: مهدى رئیسى، محسن جعفرى قرقانى، سعید اردهالى، مدیر فیلمبردارى: محمد فضیله، تدوین: على فضیله، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: مهدى حسینى، صدابردار: على عدالت دوست، صداگذارى و ترکیب صدا: محمود موسوى‌ نژاد، موسیقى متن: بیژن پرواز، طراح گریم: هادى قالیخانى و روابط عمومی: سپیده حیدرآبادی.

همچنین بخوانید :  اکران مردمی فیلم زیر سقف دودی در پردیس سینمایی مگامال!

برنا , سینما تیکت

تاریخ بروزرسانی : 2018-07-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi