چهره های سرشناس ایرانی در اکران فیلم سرخپوست ویژه نابینایان +تصاویر

چهره های سرشناس ایرانی در اکران فیلم سرخپوست ویژه نابینایان +تصاویر سینمای ایران و جهان

اولین گردهمایی سوینا به همت گلاره عباسی موسس آن با نمایش فیلم سرخپوست نیما جاویدی برگزار شده است و چهره های سرشناس در این اکران ویژه حضور یافته بودند.

اکران فیلم سرخپوست ویژه نابینایان به همت بانو گلاره عباسی بازیگر مطرح کشورمان و با حضور پریناز ایزدیار بازیگر این فیلم و جمعی از هنرمندان در پردیس سینمایی چارسو برگزار شده است. موسس سینمای ویژه نابینایان گلاره عباسی می باشد که برای پیوند میان نابینایان و سینما این کار خیر را انجام داده است. در ادامه تصاویر بازیگران در اکران این فیلم را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران در اکران فیلم سرخپوست ویژه نابینایان

اکران ویژه فیلم سینمایی «سرخپوست» ساخته نیما جاویدی برای نابینایان، با حضور پری‌ناز ایزدیار و جمعی از هنرمندان در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد. بیست و هشت تیرماه پیوندی میان سینما و نابینایان است‎

استقبال فوق العاده از اولین گردهمایی سوینا ( سینمای ویژه نابینایان) با اکران فیلم «سرخ پوست» که روز گذشته با حضور بیش از ٢۵٠ نفر نابینا در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

گلاره عباسی و پرینار ایزدیار

پریناز ایزدیار

حبیب رضایی

اکران فیلم سرخپوست ویژه نابینایان به همت گلاره عباسی

گلاره عباسی در صحفه شخصی اش نوشت: استقبال فوق العاده از اولین گردهمایی سوینا ( سینمای ویژه نابینایان) با اکران فیلم «سرخ پوست» که روز گذشته با حضور بیش از ٢۵٠ نفر نابینا در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

همچنین بخوانید :  اکران مردمی فیلم سینمایی اسرافیل با حضور عوامل فیلم!

‏‎این رویداد که برای نخستین بار در ایران اتفاق افتاد، به همت گلاره عباسی موسس«سوینا» (سینمای ویژه نابینایان) و با حضور پری ناز ایزدیار، نیما جاویدی، پوریا عالمی، سمیرا حسن پور، مهدی رحمانی و فرشاد آذرنیا برگزار شد.

اکران ویژه فیلم سرخپوست

اکران فیلم سینمایی سرخپوست

‏‎در این اکران، حبیب رضایی بازیگر فیلم «سرخ پوست» به صورت زنده گفتارهای صوتی مورد نظر را همزمان با پخش فیلم برای دریافته نابینایان گرانقدر بازگو‌ کرد که برای حاضرین تجربه بسیارموفق و تاثیرگذاری بودو نابینایان این اتفاق را از طریق سایت رسانه ای بصورت اینترنتی برای سراسر کشور بطور مستقیم پوشش خبری دادند که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

نیما جاویدی

اکران فیلم سرخپوست برای نابینایان

نکته قابل توجه این اکران استقبال فوق العاده نابینایان عزیز و خانواده هایشان از کل مراسم بود
و آنها این اکران را آغاز پیوندی میان سینما و نابینایان دانستند.
‏‎سوینا (سینمای ویژه نابینان) تصمیم دارد هرماه در ‏‎پردیس چارسو یکی از فیلم های روز اکران شده
را برای هموطنان نابینا با همین روش ویژه و با هماهنگی عوامل فیلمها،به نمایش گذارد.

سمیرا حسن پور

فیلم سینمایی سرخپوست

پوستر فیلم سرخپوست

صحفه شخصی گلاره عباسی

تاریخ بروزرسانی : 2019-07-20 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi