چهره های مشهور سینمایی در اکران خصوصی فیلم خداحافظ دختر شیرازی

چهره های مشهور سینمایی در اکران خصوصی فیلم خداحافظ دختر شیرازی سینمای ایران و جهان

شب گذشته در مراسمی خصوصی با حضور جمعی از چهره های مطرح هنری در باغ کتاب فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی به کارگردانی افشین هاشمی به اکران رسیده است.

فیلم خداحافظ دختر شیرازی به کارگردان افشین هاشمی و با تهیه کنندگی فرشته طائر پور شب گذشته در پردیس سینمایی باغ کتاب با حضور بازیگران این فیلم و چهره های مشهور سینمایی اکران شده است. در این اکران خصوصی بازیگرانی از جمله مونا فرجاد , شبنم مقدمی , گلاره عباسی , نرگس ابیار , فرشته طائرپور , افشین هاشمی , حسین یاری و دخترش , دنیا مدنی , غزل شاکری , گلاب آدینه , سوگل قلاتیان , جلیل فرجاد و … برگزار شده است. در ادامه تصاویر این اکران خصوصی را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران خصوصی فیلم خداحافظ دختر شیرازی

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی با حضور عوامل ، بازیگران فیلم و جمعی از هنرمندان در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد.

فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی فیلمی به کارگردانی و نویسندگی افشین هاشمی محصول سال ۱۳۹۷ می باشد. تهیه کنندگی خداحافظ دختر شیرازی را فرشته طائرپور را بر عهده داشته است.

مونا فرجاد

شبنم مقدمی

غزل شاکری

گلاره عباسی

«خداحافظ دختر شیرازی» آخرین ساخته‌ ی افشین هاشمی بعد از فیلم‌ های «خسته نباشید!»، «گذر موقت» و «خاله قورباغه» می باشد.

نازنین فراهانی

دنیا مدنی

سوگل قلاتیان

بازیگران فیلم خداحافظ دختر شیرازی

این فیلم به تهیه‌ کنندگیِ فرشته طائرپور و سرمایه‌ گذاری علی طلوعی، یک عاشقانه‌ ی مفرّح است که بر اساس یکی از برجسته‌ ترین آثارِ کمدی‌ نویسِ مشهورِ آمریکایی – نیل سایمون – توسط افشین هاشمی با فرهنگِ شوخِ ایرانی بازنویسی شده است.

گلاره عباسی و مرضیه برومند

غزل شاکری , مونا فرجاد , شبنم مقدمی

مونا و پدرش جلیل فرجاد

در خلاصه داستان «خداحافظ دختر شیرازی» آمده: یکی از شیراز، یکی از آبادان، هردو در تهران! مجبورند فعلن با هم سر کنند تا محمودِ نارفیق را پیدا کنند.

حسین یاری

مانیا علیجانی

نرگس آبیار

گلاب آدینه

شبنم مقدمی، افشین هاشمی، آیسان حداد، مونا فرجاد، حسین محب‌ اهری، ونوس شمس و رویا تیموریان در این فیلم ایفای نقش کرده‌ اند. همچنین حسین یاری، هومن برق‌ نورد، هدایت هاشمی و رسول صدرعاملی حضور افتخاری در این فیلم دارند.

حسین یاری و دخترش

فرشته طائرپور , مرضیه برومند , افشین هاشمی

مونا فرجاد در کنار پدر و مادرش

مهر ,شبکه های اجتماعی

همچنین بخوانید :  نازنین بیاتی و مه لقا باقری در اکران مردمی فیلم آینه بغل!
تاریخ بروزرسانی : 2019-12-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi