هواوی

مراسم اکران فیلمهای کوتاه تابستانه با حضور بازیگران مشهور زن +تصاویر

مراسم اکران فیلمهای کوتاه تابستانه با حضور بازیگران مشهور زن +تصاویر سینمای ایران و جهان

مراسم افتتاحیه اکران فیلمهای کوتاه تابستانه دیروز با حضور جمع زیادی از هنرمندان معروف در پردیس باغ کتاب برگزار شد و شایان ذکر است مهتاب کرامتی و آزاده صمدی نیز در این مراسم حضور داشتند

در مراسم افتتاحیه اکران فیلمهای کوتاه تابستانه که در پردیس باغ کتاب برگزار شد هنرمندانی از جمله مهتاب کرامتی , ریحانه پارسا بازیگر سریال پدر , آزاده صمدی , ماهور الوند و … حضور داشتند و باید گفت در این مراسم چهره‌ های معروف ایرانی که در عرصه فرهنگ و هنر فعالیت دارند حضور به هم رسانده بودند. گفتنی است شش فیلم کوتاه در این مراسم اکران شده است

اکران فیلمهای کوتاه تابستانه

آیین نمایش ویژه «فیلم‌های کوتاه تابستانه» با حضور هنرمندانی چون مهتاب کرامتی، حامد بهداد، آزاده صمدی، ماهور الوند، یسنا میرطهماسب و … در پردیس باغ کتاب برگزار شد .

ازاده صمدی در اکران فیلم های کوتاه

مهتاب کرامتی در افتتاحیه اکران اکران فیلم های کوتاه

ماهور الوند در مراسم اکران فیلم های کوتاه

ریحانه پارسا در مراسم اکران فیلم های کوتاه

مراسم افتتاحیه فیلم‌های کوتاه اکران تابستانه «هنر و تجربه» ۲۰ مرداد ماه در پردیس سینمایی باغ کتاب تهران برگزار شد.  به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» فرنوش صمدی یکی از کارگردان‌ های فیلم کوتاه سکوت در این مراسم طی سخنانی کوتاه گفت: ما خیلی دوست داشتیم که یک مراسم مانند اکران فیلم‌های بلند برای فیلم‌های کوتاه برگزار کنیم، علاقه‌مند بودیم تا راهی را باز کنیم که بقیه فیلمسازهای کوتاه بدانند می‌توانند چنین مراسم‌هایی داشته باشند و بر روی فیلم‌های کوتاه سرمایه‌گذاری کنند تا بیشتر دیده شوند.

مهتاب کرامتی

آزاده صمدی

شش فیلم کوتاه: سکوت ساخته فرنوش صمدی و علی عسکری، تناوب ساخته علی خوشدونی فراهانی، مارلون ساخته درناز حاجی‌ها، #ساعت_چهار ساخته عاطفه محرابی، باران آهسته می‌بارد ساخته سعید نجاتی و سایه فیل ساخته آرمان خوانساریان در این برنامه به نمایش درآمدند.

ماهور الوند

ریحانه پارسا در مراسم اکران فیلمهای کوتاه تابستانه

سید صادق موسوی (مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران)، فرید فرخنده کیش (مدیرعامل سابق سینمای جوانان)،
محمدرضا دلپاک، مهتاب کرامتی، حامد بهداد، آزاده صمدی، وحید جلیلوند، ماهور الوند، محسن امیر یوسفی و بابک کریمی از جمله مهمانان این مراسم بودند.

گردآوری گروه سینما نیک صالحی , پایگاه خبری فیلم کوتاه

تاریخ بروزرسانی : 2018-08-12 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :