هواوی

اکران خیریه فیلم شهر زیبا با حضور اصغر فرهادی و چهره های سرشناس +تصاویر

اکران خیریه فیلم شهر زیبا با حضور اصغر فرهادی و چهره های سرشناس +تصاویر سینمای ایران و جهان

در مراسمی فیلم سینمایی شهر زیبا ساخته اصغر فرهادی با حضور چهره های سرشناس به نفع خیریه در پردیس ملت اکران شد

در مراسمی که دیشب در پردیس ملت برگزار شد فیلم شهر زیبا به کارگردانی اصغر فرهادی کارگردان مطرح ایرانی به نفع خیریه برای کمک به زندانیا نیازمند اکران شد و در این مراسم اصغر فرهادی و همسرش , رخشان بنی اعتماد , سارا بهرامی , مرضیه برومند , سانیا سالاری , میترا حجار , فاطمه گودرزی و … حضور یافتند. گفتنی است این فیلم دومین کار سینمایی اصغر فرهادی می باشد که جوایز زیادی را در جشنواره داخلی و خارجی به دست آورده است. در ادامه تصاویر این اکران را در نیک صالحی مشاهده کنید

 

بازیگران در اکران خیریه فیلم شهر زیبا

مراسم اکران خیریه فیلم «شهر زیبا» شب گذشته با حضور اصغر فرهادی و دیگر هنرمندان سینما در پردیس ملت برگزار شد. تصاویر این اکران را ببینید.

رخشان بنی اعتماد

فاطمه گودرزی

میترا حجار

سارا بهرامی

درباره فیلم شهر زیبا بیشتر بدانید

گفتنی است که شهر زیبا پس از فیلم رقص در غبار دومین فیلم سینمایی اصغر فرهادی محصول سال ۱۳۸۲ است. شهر زیبا فیلمی اجتماعی با درون مایه‌ ای عاشقانه است.

داستان فیلم شهر زیبا

در کانون اصلاح و تربیت شهر زیبا، نوجوانان زندانی با خواست «اعلا» جمع می‌شوند تا هجدهمین سالروز تولد «اکبر» را جشن بگیرند. اکبر متهم است دو سال پیش دختری را کشته و حالا زمان قصاص اوست. اعلا، دوست اکبر، برای کمک به او به اتفاق «فیروزه»، خواهر اکبر برای گرفتن رضایت به سراغ شاکی پرونده، «ابوالقاسم» (پدر مقتول) می‌روند…

سانیا سالاری

احترام برومند

رخشان بنی اعتماد و پریسا بخت آور

فرامرز قریبیان,  ترانه علیدوستی,  بابک انصاری,  آهو خردمند,  فرهاد قائمیان,  هوشنگ هیهاوند,  آیلار والاپور,  مهران مهام,  حسین فرضی زاده,  محمد محدثی,  محمد حاجی حسینی,  امیر کیانی,  سعید قره خانلو,  هادی مسلمی,  محسن عرب,  حسن تسعیری,  علیمردان عسگری عالم,  قاسم غریفی,  محمود قبه زرین,  علی «دریک»,  احمد عباسی,  محمدجواد چوپانی,  علی نانکلی,  وحید عرب بافرانی,  اکبر رحمتی,  شوکت دانش فر از عوامل و بازیگران این فیلم هستند.

چهره ها در اکران فیلم شهر زیبا

اصغر فرهادی و رخشان بنی اعتماد

اکران خیریه فیلم سینمایی شهر زیبا

سانیا سالاری

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-12-30 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :