هواوی

تیپ بازیگران مشهور زن در اکران خصوصی مستند سریک بهاره افشاری +تصاویر

تیپ بازیگران مشهور زن در اکران خصوصی مستند سریک بهاره افشاری +تصاویر سینمای ایران و جهان

مراسم آیین دیدار مستند سریک ساخته بهاره افشاری درباره اسب سردار آزمون فوتبالیست ایرانی با حضور چهره های مشهور ورزشی و هنری برگزار شد

بازیگران و چهره های مشهوری زیادی در مراسم اکران خصوصی مستند سریک بهاره افشاری حضور داشتند و این مستند در گروه هنر و تجربه در ایوان شمس اکران شد. از جمله بازیگران زن حاضر در این مراسم می توان به حضور شقایق فرهانی , سامیه لک , خاطره اسدی , سوگل طهماسبی , ترلان پروانه , شهرزاد کمال زاده , السا فیروز آذر , مارال فرجاد , مریم حیدرزاده و مونا برزویی شاعران کشورمان اشاره کرد که در این مطلب تصاویری از حضور این بازیگران را برای شما گرد آورده ایم که با هم مشاهده خواهیم کرد.

اکران خصوصی مستند سریک

مراسم آیین دیدار مستند «سریک» ساخته بهاره افشاری بازیگر ایرانی شامگاه جمعه پانزدهم تیرماه در ایوان شمس برگزار شد. فرزاد حسنی اجرای این مراسم را که با استقبال زیادی همراه بود بر عهده داشت. که با حضور چهرهای مشهور هنری سیاسی و ورزشی برگزار شد

سامیه لک

مریم حیدر زاده

سوگل طهماسبی

شهرزاد کمال زاده

خاطره اسدی

ترلان پروانه در اکران خصوصی مستند سریک

مونا برزویی شاعر جوان ایرانی

سامیه لک و سوگل طهماسبی

السا فیروز آذر

شقایق فراهانی

بهاره افشاری و ترلان پروانه

داستان مستند سریک به کارگردانی بهاره افشاری و بازیگری سردار آزمون

بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون در اولین تجربه فیلمسازیش ساخت این مستند را کارگردانی کرده است. این فیلم که «سریک» نام دارد، درباره اسبی از ن‍ژاد ترکمن است که به موازات آن بخش‌هایی از زندگی شخصی و ارتباط عاطفی سردار آزمون با اسبش نیز به تصویر کشیده می شود.

این اسب همان اسبی است که سردار آزمون به دلیل آن هفته ها در کورس های سوارکاری حاضر می شود و تعصب زیادی روی آن دارد.

سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران در این مدت بارها اسب مورد علاقه خود را در کورس های مختلف فرستاده و حالا او به یکی از مطرح ترین ها تبدیل شده است.

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-07-09 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :