تیپ متفاوت چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم مسخره باز +تصاویر

تیپ متفاوت چهره های مشهور در اکران خصوصی فیلم مسخره باز +تصاویر سینمای ایران و جهان

فیلم سینمایی مسخره باز همایون غنی زاده شب گذشته در محل هتل اسپیناس پالاس با حضور چهره های مشهور کشورمان به اکران خصوصی رسیده است.

مراسم اکران خصوصی فیلم مسخره باز با حضور چهره های از جمله گوهر خیراندیش , علی نصیریان , پانته‌ آ بهرام , صابر ابر , علی ضیاء , سیاوش خیرابی , متین ستوده , سمیرا حسینی , سپیده خداوردی , لاله مرزبان , الهام حمیدی و همسرش , کوروش تهامی و … در هتل اسپیناس پالاس برگزار شده است. گفتنی است این فیلم سینمایی به کارگردانی همایون غنی زاده می باشد. در ادامه تصاویری این اکران خصوصی را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران در اکران خصوصی فیلم مسخره باز

شب گذشته ، جمعه ۱۹ مهر ماه ، مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی مسخره باز به کارگردانی همایون غنی زاده با حضور جمعی از هنرمندان در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

«مسخره باز» اولین فیلم همایون غنی‌ زاده از چهارشنبه ۱۷ مهر در سینماهای سراسر کشور اکرانش را آغاز کرد. مراسم افتتاحیه این فیلم روز جمعه ۱۹ مهرماه در بزرگ ترین سالن سینمایی کشور «هتل اسپیناس» باحضور عوامل و بازیگران فیلم و چهره‌ های آشنای سینمایی برگزار شد.

پانته آ بهرام

سیاوش خیرابی

سمیرا حسینی , شیدا یوسفی , متین ستوده

علی ضیاء

سارا منجزی

داستان و بازیگران فیلم مسخره باز

تو پرورشگاه صدام می‌کردند مسخره باز! اما من مشت محکمی حواله صورت یکیشون کردم تا داستان رو شروع کنم مسخره‌ باز داستان جوانی (صابر ابر) شیفته‌ ی بازیگری است که در یک سلمانی به همراه بابک حمیدیان کار می‌ کند و شب‌ ها بعد از اتمام کار به تمرین بازیگری می‌ پردازد. صاحب‌کار او کاظم آقا (علی نصیریان) که فردی معتقد به اصول اخلاقی است سر ماجرایی با سرهنگ کیانی از قدیم‌ الایام مشکل دارد مانفرد (داریوش موفق) که دوست و کارچاق‌ کن این سلمانی است شبی وارد سلمانی شده و بیان می‌کند که موهای بلند زنانه را به قیمت خوب می‌ خرد و …

لاله مرزبان در فیلم سینمایی مسخره باز

الهام حمیدی و همسرش

متین ستوده

سپیده خدارودی

گروه بازیگری این فیلم را علی نصیریان در نقش کاظم خان ، صابر ابر در نقش دانش ، هدیه تهرانی در نقش هما ، رضا کیانیان در نقش سرهنگ کیانی، بابک حمیدیان در نقش شاپور ، محسن حسینی در نقش استاد معروفی ، خسرو بامداد و ایرج ذبیحی تشکیل می دهند.

سارا منجزی

پانته آ بهرام

گوهر خیراندیش

کوروش تهامی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  اکران مردمی ساعت ۵ عصر با حضور مهران مدیری!
تاریخ بروزرسانی : 2019-10-12 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :