هواوی

اکران خصوصی فیلم شعله ور با حضور پر تعداد چهره‌های مطرح سینما +تصاویر

اکران خصوصی فیلم شعله ور با حضور پر تعداد چهره‌های مطرح سینما +تصاویر سینمای ایران و جهان

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی شعله ور به کارگردانی حمید نعمت الله دیشب با حضور هنرمندان مشهور در موزه سینما برگزار شد

دیشب در مراسم اکران خصوصی فیلم شعله ور چهره های مطرح سینما از جمله جعفر پناهی , گوهر خیراندیش , مسعود رایگان , رویا تیموریان , افسانه بایگان , دارا حیایی و مادرش مونا بانکی پور همسر اول امین حیایی , دنیا مدنی , نسیم ادبی , امیرعلی دانایی , حمیرا ریاضی , حمید نعمت الله , کورش تهامی , محمدرضا فروتن , شهرام حقیقت دوست , سهراب پور ناظری , پردیس احمدیه , محمد رضا شریفی نیا , مریم معصومی و … حضور داشتند. در ادامه تصاویر این اکران خصوصی را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران خصوصی فیلم شعله ور

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «شعله ور» شب گذشته با حضور پر تعداد چهره های مطرح سینمایی در موزه سینما برگزار شد. تصاویر این اکران را ببینید.

مراسم اکران خصوصی فیلم شعله ور

حمید نعمت الله و حبیب رضایی

دارا حیایی و مادرش مونا بانکی پور

کوروش تهامی

افسانه بایگان

حمیرا ریاضی و دخترش

بیشتر بدانید از اکران خصوصی فیلم شعله ور در موزه سینما

حمید نعمت‌الله نویسنده و کارگردان، “شعله‌ور” جدیدترین فیلم سینمایی خود را شامگاه دوشنبه ۱۲ شهریورماه با برنامه‌‌ای متفاوت و همراهی سیستانی‌ها و بلوچستانی‌ها برای چهره‌های مطرح سینما اکران کرد.

این مراسم که با هدف معرفی هرچه بیشتر زیبایی‌ها و ارزش‌های استان سیستان و بلوچستان در موزه سینما برپا شد، با اکران‌های خصوصی فیلم‌های دیگر بسیار متفاوت بود؛ حمید نعمت‌الله فضا و دکور این مراسم را با حال و هوای دکور ی که در فیلم “شعله‌ور” طراحی شده بود، هماهنگ کرد.

رویا تیموریان

محمدرضا فروتن

کوروش تهامی و حمید نعمت الله کارگردان فیلم شعله ور

شهرام حقیقت دوست

حمید نعمت الله و سهراب پور ناظری

او به همراه گروه تولید خود، با به نمایش گذاشتن ماکتی از لوکیشن “شعله‌ور”، صنایع دستی، لباس‌های محلی و جام معروف شهر سوخته سیستان و بلوچستان، فضای متفاوت و ویژه‌ای را در باغ موزه سینما ایجاد کرد.

همچنین اهالی سیستان و بلوچستان نیز با لباس‌های محلی، خوراکی‌های سنتی و صنایع دستی خود، در این مراسم حضور داشتند و از میهمانان پذیرایی کردند.  در طول برنامه، موسیقی محلی به صورت زنده توسط گروهی از نوازندگان و خوانندگان این استان، پخش شد و زنان و مردان هنرمند در حضور سینماگران و میهمانان، با دست سازه‌های خود هنرنمایی کردند.

در ابتدای این مراسم، میهمانان در جمع عکاسان حاضر شدند، عکس‌های یادگاری گرفتند و روی بنر بزرگی که پشت سرشان نصب شده بود، نوشته‌هایی به یادگار و بیشتر برای سیستان و بلوچستان نوشتند.

پردیس احمدیه

دنیا مدنی

لیلا زارع

السا فیروز اذر

مسعود رایگان در اکران خصوصی فیلم شعله ور

محمدرضا فروتن، محسن امیریوسفی، محمدرضا شریفی‌نیا، حامد بهداد، جعفر پناهی، دارا حیایی، گوهر خیراندیش، مسعود رایگان، رویا تیموریان، افسانه بایگان، لیلا زارع، مژگان صابری (بازیگر شعله‌ور)، افسانه پاکرو، حمیرا ریاضی، آزاده ریاضی، مریم معصومی، امیرعلی دانایی، کوروش تهامی، امیرحسین رستمی، شهرام حقیقت‌دوست، وحید موساییان، گلاره عباسی، السا فیروز آذر، دنیا مدنی، نسیم ادبی، پردیس احمدیه و راحله امینیان (مجری تلویزیون) از جمله حاضران در این مراسم بودند.

نسیم ادبی

محمد رضا شریفی نیا و پوریا شکیبایی

امیر علی دانایی

مریم معصومی

امیر حسین رستمی

جعفر پناهی

در پایان این مراسم، فیلم سینمایی “شعله‌ور” به کارگردانی حمید نعمت‌الله و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی در سالن سینماتوگراف موزه سینما برای میهمانان به نمایش درآمد.

هنر آنلاین , سینما تیکت

تاریخ بروزرسانی : 2018-09-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :