چهره های مشهور سینمایی در اکران خصوصی فیلم سینمایی کروکودیل +تصاویر

چهره های مشهور سینمایی در اکران خصوصی فیلم سینمایی کروکودیل +تصاویر سینمای ایران و جهان

دیشب مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی کروکودیل مسعود تکاور با حضور چهره های مشهور سینمایی به همراه همسرانشان در پردیس کوروش برگزار شده است

اکران خصوصی فیلم سینمایی کروکودیل با حضور چهره های مشهوری از جمله مسعود تکاور کارگردان فیلم , کوروش تهامی و همسرش پونه یزدانی , الهام پاوه نژاد , رضا یزدانی , جوانه دلشاد , هادی کاظمی , ساره بیات , الهه حصاری , احسان کرمی و همسرش , منوچهر هادی و …برگزار شده است. در ادمه تصاویر اکران فیلم کروکودیل در پردیس سینمایی کوروش را در نیک صالحی مشاهده کنید

اکران خصوصی فیلم سینمایی کروکودیل

مراسم اکران خصوصی فیلم «کروکودیل» به کارگردانی مسعود تکاور با حضور بازیگران و هنرمندان شب گذشته در پردیس سینمایی کوروش برگزار شده است.

گفتنی است که کروکودیل فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مسعود تکاور و تهیه‌ کنندگی عزت‌ الله جامعی ندوشن محصول سال ۱۳۹۶ است.

ساره بیات

کوروش تهامی و همسرش پونه

کوروش تهامی و ساره بیات

فیلم سینمایی «کروکودیل» به کارگردانی مسعود تکاور فضایی حادثه ای دارد و درباره چند جوان است که می خواهند از مسیری سریع اما پر خطر، همه چیز را یک شبه بدست بیاورند، اما… در این فیلم کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، علیرضا مهران، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد، رامتین خداپناهی به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

رضا یزدانی و الهام پاوه نژاد

عکس های ساره بیات

الهه حصاری بازیگر فیلم کروکودیل

الهام پاوه نژاد

بازیگران و کارگردان فیلم سینمایی کروکودیل

مسعود تکاور، کارگردان، بازیگر و نویسنده سینما و تلویزیون، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «رهایی»، سریال تلویزیونی «خط شکن» و فیلم سینمایی «بالن» فعالیت داشته است.

همچنین بخوانید :  اکران خصوصی فیلم آنها با حضور چهره های معروف +تصاویر

از مهم‌ترین آثار مسعود تکاور می‌ توان به کارگردانی سریال رهایی، فیلم بالن و فیلم کروکودیل اشاره کرد.

احسان کرمی به همراه همسر و پسرش

جوانه دلشاد در اکران فیلم کروکودیل

احسان کرمی و همسرش

لازم به ذکر است که کوروش تهامی در فیلم کروکودیل هنرنمایی کرده و نخستین حضور او در سینما در سن ۲۵ سالگی بوده که نخستین فیلم خود با نام سینما سینماست را به کارگردانی ضیائ الدین دری بازی کرده بود.

هادی کاظمی

جوانه دلشاد

هنرمندان در اکران فیلم سینمایی کروکودیل

کوروش تهامی , منوچهر هادی , رضا یزدانی

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2019-09-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :