چهره های مشهور سینما در اکران ویژه فیلم سینمایی رضا +تصاویر

چهره های مشهور سینما در اکران ویژه فیلم سینمایی رضا +تصاویر سینمای ایران و جهان

ستاره پسیانی و سحر دولتشاهی به همراه جمعی از چهره های مشهور سینمایی در مراسم اکران خصوصی فیلم علیرضا معتمدی به نام رضا در موزه سینما حضور یافتند.

فیلم سینمایی رضا اولین ساخته علیرضا معتمدی نویسنده کشورمان در مقام کارگردان می باشد که یک فیلم درام می باشد. گفتنی است این فیلم دیروز در موزه سینما با حضور ستاره های از جمله سحر دولتشاهی , علیرضا معتمدی , پریسا بخت‌ آور , ستاره پسیانی , لیندا کیانی , محمدرضا غفاری , مرجان شیرمحمدی , مهراوه شریفی نیا و …حضور داشتند. در ادامه تصاویری اکران خصوصی این فیلم سینمایی را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران در اکران فیلم سینمایی رضا

«رضا» اولین ساخته سینمایی علیرضا معتمدی از بیستم اسفند در سینماهای هنر و تجربه در حال اکران است. در نمایش ویژه این فیلم علیرضا معتمدی کارگردان، سحر دولتشاهی و ستاره پسیانی بازیگران این فیلم میزبان چهره‌ هایی چون ابوالحسن داودی، نادر طالب زاده، لیلی رشیدی، پریسا بخت‌آور، اکتای براهنی، محمد احمدی، جعفر صانعی مقدم، حبیب ایل بیگی، مصطفی تاج‌ زاده، فخر السادات محتشمی‌ پور و… بودند. پیش از نمایش فیلم کارگردان و بازیگران «رضا» به روی صحنه رفته و ضمن خیر مقدم به میهمانان آن‌ ها را به تماشای فیلم دعوت کردند.

سحر دولتشاهی و ستاره پسیانی

سحر دولتشاهی بازیگر فیلم رضا

مهراوه شریفی نیا

بازیگران فیلم سینمایی رضا

گفتنی است “رضا ” یک عاشقانه امروزی است که در آن علاوه بر علیرضا معتمدی، سحر دولتشاهی، ستاره پسیانی، رضا داودنژاد، افسراسدی، سولماز غنی و … به ایفای نقش پرداخته‌ اند.

لیندا کیانی

محمدرضا غفاری

سحر دولتشاهی , علیرضا معتمدی , ستاره پسیانی

عکس های سحر دولتشاهی

علیرضا معتمدی را بیشتر در مقام نویسنده می‌ شناسیم تا کارگردان، اما او در بخش بازار سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با فیلم “رضا ” در مقام کارگردان حضور یافته بود.

مهراوه شریفی نیا

مرجان شیرمحمدی

لیلی رشیدی و محمدرضا غفاری

لیندا کیانی

لازم به ذکر است که دبورا یانگ نویسندهٔ هالیوود ریپورتر که فیلم را در جشنوارهٔ جهانی فجر تماشا کرده در یادداشتی «ابتکار وسواس‌ گونهٔ فیلم‌هایی مانند رضا» را «از نشانه‌ های از نوگرایی سینمای ایران» دانسته‌ است.

ستاره پسیانی و سحر دولتشاهی بازیگران فیلم رضا

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و ستاره پسیانی

ستاره پسیانی در اکران فیلم سینمایی رضا

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  تیپ متفاوت نعیمه نظام دوست در اکران خصوصی فیلم سینمایی هزارپا +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-07-15 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi