اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخپوست با حضور چهره های معروف ایرانی +تصاویر

اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخپوست با حضور چهره های معروف ایرانی +تصاویرسینمای ایران و جهان

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخپوست نیما جاویدی با حضور چهره های معروف هنری در پردیس چارسو به میزبانی خانه خلاق رادرو و حمایت مالی کلینیک والا برگزار شده است

اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخپوست دیروز در پردیس چارسو با حضور بازیگران فیلم و چهره های مطرح ایرانی برگزار شده است و لازم به ذکر است در این مراسم نوید محمدزاده , پریناز ایزدیار , طناز طباطبایی , رضا عطاران , ایرج طهماسب , مازیار فلاحی , ویشکا آسایش , آزاده صمدی , علی ضیاء , سهیل مستجابیان , شاهرخ استخری , علی قربان زاده و …حضور داشتند. در ادامه تصاویر اکران خصوصی این فیلم سینمایی را در نیک صالحی بخوانید

تصاویر اکران خصوصی فیلم سرخپوست

اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخ‌پوست به کارگردانی نیما جاویدی با حضور نوید محمدزاده ، پریناز ایزدیار و عوامل فیلم و دیگر هنرمندان سینما در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

دیشب پانزدهم تیر ماه مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخ‌ پوست ساخته نیما جاویدی به میزبانی خانه خلاق رادرو و حمایت مالی کلینیک والا در پردیس چارسو برگزار شده است.

سرخپوست

طناز طباطبایی

سرخپوست

آزاده صمدی

سرخپوست

نوید محمدزاده

سرخپوست

پریناز ایزدیار

فیلم سرخ‌پوست به کارگردانی و نویسندگی نیما جاویدی و تهیه‌ کنندگی مجید مطلبی محصول سال ۱۳۹۷ برای نخستین بار در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و با نامزدی در ۵ رشته این جشنواره، توانست سیمرغ بلورین جایزه ویژه هیئت داوران را به خود اختصاص دهد.

سرخپوست

شاهرخ استخری

سرخپوست

نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار در اکران فیلم سرخپوست

سرخپوست

ویشکا آسایش

سرخپوست

مهراوه شریفی نیا

بازیگران فیلم سینمایی سرخپوست

گفتنی است نیما جاویدی ثابت کرد که کارگردانی توانا است و اگر شرایط برای او فراهم شود، می‌تواند فیلمی را بسازد که شاعرانگی نهفته در آن مخاطبش را مدهوش کند. «سرخپوست» ساده و بی ادعا است، اما پر از لحظاتی است که به معنای واقعی می‌توان گفت: جای همچنین اثر درخشانی در سینمای ایران خالی بود، فیلمی که سرشار از نبوغ و خلاقیت و تکنیک است.

سرخپوست

مازیار فلاحی

سرخپوست

رضا عطاران

سرخپوست

سهیل مستجابیان

سرخپوست

علی قربان زاده

از بازیگران اصلی این فیلم می توان به نوید محمدزاده ، پریناز ایزدیار ، آتیلا پسیانی ، ستاره پسیانی ،حبیب رضایی و مانی حقیقی اشاره کرد.

سرخپوست

آزاده صمدی

سرخپوست

ایرج طهماسب و رضا عطاران

سرخپوست

نوید محمدزاده

سرخپوست

علی ضیاء

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  عکس های الناز شاکردوست در اکران خیریه انیمیشن مبارک در موسسه رعد
تاریخ بروزرسانی : 2019-07-07 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامپرسیلدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو