امیر جعفری و ترانه علیدوستی در نمایش داریوش مهرجویی بازی می‌کنند

امیر جعفری و ترانه علیدوستی در نمایش داریوش مهرجویی بازی می‌کنندسینمای ایران و جهان

امیر جعفری و ترانه علیدوستی در نمایش داریوش مهرجویی بازی می‌کنندReviewed by on Oct 13Rating: سینمای ما- امیر جعفری و ترانه علیدوستی به عنوان بازیگران نمایش «درس» به کارگردانی داریوش مهرجویی انتخاب شدند. مهرجویی که قصد دارد «درس» را در بیست​ و نهمین جشنواره تئاتر فجر اجرا کند این روزها مشغول انتخاب بازیگران آن است. […]

امیر جعفری و ترانه علیدوستی در نمایش داریوش مهرجویی بازی می‌کنندReviewed by on Oct 13Rating:

سینمای ما- امیر جعفری و ترانه علیدوستی به عنوان بازیگران نمایش «درس» به کارگردانی داریوش مهرجویی انتخاب شدند. مهرجویی که قصد دارد «درس» را در بیست​ و نهمین جشنواره تئاتر فجر اجرا کند این روزها مشغول انتخاب بازیگران آن است. مهرجویی سال​ها قبل نمایشنامه «درس» نوشته اوژن یونسکو را ترجمه کرده بود و بالاخره خود تصمیم گرفت آن را روی صحنه ببرد.

رضا درمیشیان دستیار مهرجویی و مدیر تولید این نمایش از آغاز مراحل پیش​تولید و انتخاب بازیگر این نمایش خبر داده و اعلام کرده به زودی تمرینات آن آغاز می​شود.

درمیشیان همچنین درباره اجرای عمومی «درس» نیز گفت این مسئله در حال بررسی است. او گفت: «از آن جایی که آقای مهرجویی چند سال است می‌خواهند نمایشی را به صحنه بیاورند، اما هر بار شرایط مناسب فراهم نمی‌شود، امیدوارم این بار با همکاری و همراهی مثبت اداره کل هنرهای نمایشی این طلسم شکسته شود.»

همچنین بخوانید :  نمایش «با حضور خودم» در خانه هنرمندان

منبع : خبر آنلاین

تاریخ بروزرسانی : 2010-10-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو