رونمایی از آلبوم موسیقی پسر مهران مدیری با حضور خواهرش شهرزاد +تصاویر

رونمایی از آلبوم موسیقی پسر مهران مدیری با حضور خواهرش شهرزاد +تصاویر سینمای ایران و جهان

فرهاد پسر مهران مدیری که بعد از اتمام تحصیلاتش خوانندگی را شروع کرده است و نام هنری فرواگ را برای خود انتخاب کرده به تازگی آلبوم موسیقی نام من عشق است را منتشر کرده

پسر مهران مدیری هنرمند محبوب ایرانی به تازگی با نام هنری فرواگ آلبوم موسیقی اش را منتشر کرده بود. خبر آلبوم موسیقی این هنرمند را امیر مهدی ژوله بازیگر طنز رسانه ای کرده بود و گفتنی است اسم آلبوم فرهاد مدیری نام من عشق است می باشد. در مراسم رونمایی از آلبوم این خواننده جوان خواهرش شهرزاد وی را همراهی کرده بود. در ادامه تصاویری از اسن مراسم را در نیک صالحی مشاهده کنید

آلبوم موسیقی پسر مهران مدیری

مراسم رونمایی ” نام من عشق است ” آلبوم پسر مهران مدیری با حضور خواهرش شهرزاد برگزار شده است.

گفتنی است ساز تخصصی فرهاد پیانوست ولی سازهای دیگر را هم امتحان کرده است که گاه برای پدرش هم ساز می زند تا او بخواند؛ البته این در صورتی است که وقت برای آوز خوانی وجود داشته باشد که معمولا این طور نمی شود. معمولا پدر در خانه نیست و سرکار است یا آنکه در مرحله پیش تولید سریال هایش قرار دارد.

فرهاد و شهرزاد مدیری

پسر مهران مدیری

شهرزاد مدیری در کنسرت برادرش

فرهاد در ادامه حرف هایش درباره موسیقی می گفت: «بابا استعداد بی نظیری در موسیقی دارد.» مهران مدیری به طور حرفه ای ساز نمی زند. یک مدت ساز ضربی می زده و یک مدت گیتار و پیانو. با وجود اینکه پدرش صدای خوبی دارد ولی فرهاد خاطره ای از لالایی پدر ندارد. گهگاه شنیدن صدای پدر که برای خودش آوازی زمزمه می کند، حال او را خوب می کند.

فرهاد مدیری

آلبوم فرهاد مدیدری

خبر امیر مهدی ژوله درباره آلبوم موسیقی پسر مهران مدیری

امیرمهدی ژوله که سابقه همکاری زیادی با مهران مدیری را داشته است، با ذکر خاطره ای از او در اینستاگرام، از انتشار آلبوم فرهاد مدیری پسر مهران مدیری خبر داد و نوشت: «یه بار سیزده چهارده سال پیش سر ضبط سریال باغ مظفر به اقای مدیری گفتم خوش به حال فرهاد و شهرزادتون که یه مهران مدیری واسه خودشون تو خونه دارن.

آلبوم موسیقی فرهاد مدیری

عکس های فرهاد مدیری

فرهاد پسر مهران مدیری

الان میگم خوش به حال مهران مدیری که یه فرهاد مدیریِ شخصی تو خونه داره! آلبوم نام من عشق است همزمان با مراسم رونمایی در روز پنج شنبه سی خرداد منتشر میشه. اطلاعاتش رو حتما استوری میکنم.»

کودکی فرهاد مدیری در کنار پدرش

مهران مدیری و پسرش فرهاد

کامپک / ۲۴آنلاین

همچنین بخوانید :  هفتمین سالگرد ازدواج رضا صادقی و دلنوشته عاشقانه وی برای همسرش +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-06-22 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi