ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور دوستاره سینما از شایعه تا واقعیت +تصاویر جنجالی

ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور دوستاره سینما از شایعه تا واقعیت +تصاویر جنجالی سینمای ایران و جهان

در سال گذشته شایعه ازدواج دوم بهنوش طباطبایی با انتشار متنی عاشقانه از طرف وی شکل گرفت و امسال نیز تصویری جنجالی شایعه ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور را به راه انداخته اما آیا این واقعیت دارد یا نه …

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور دو بازیگر مطرح سینما و تئاتر این روزها سر زبان ها افتاده اند و حاشیه ای جنجالی برای عکس مشترک این دو مطرح شده است. مهدی و رعنا در طی سال ها فعالیت کمتر دچار حاشیه بوده اند اما با انتشار تصویری از تئاتر مشترک این دو بازیگر در صحفه شخصی اندیشه فولادوند که در آن این دو با فاصله کمی در کنار یکدیگر قرار گرفته بودند این شایعه مطرح شده است. در ادامه تصاویری از رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل را در نیک صالحی مشاهده کنید

ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی‌ور بازیگر کشورمان ماجراهایی از ازدواج مجدد آقای بازیگر را در فضای مجازی و رسانه ها به راه انداخت و باعث شکل گیری حواشی تازه ای شد.

مهدی پاکدل

سال گذشته نیز زمانی که مهدی پاکدل مشغول بازی در تئاتری با حضور رعنا آزادی ور بود، عکس‌هایی دو نفره از این دو بازیگر منتشر شد. انتشار این عکس‌ ها خبر ازدواج مجدد آقای پاکدل با این خانم بازیگر را به راه انداخت که البته در حد همان شایعه باقی ماند. داستان این تصویر جدید اما کمی متفاوت است.

عکس جنجالی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور

نمایش خانه بوشاسپ درازدست

تصویر جنجالی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در اینستاگرام خانم بازیگر

اندیشه فولادوند بازیگر زن سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار عکس زیر در صفحه ی شخصی خود از مردم و طرفدارانش خواست تا برای دیدن این نمایش به تئاتر بروند و این نمایش زیبا را ببیند . اما نزدیکی بیش از حد مهدی پاکدل و رعنا ازدای ور در این عکس بالا باعث شد تا کاربران در شبکه های مجازی با منتشر کردن عکس بالا خبر ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور را به دورغ یا واقعیت اطلاع رسانی کنند . این خبر توسط مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور تا به این لحظه نه تکذیب شده است و نه تایید .

مهدی پاکدل در کنار سحر دولتشاهی و رعنا آزادی ور

رعنا آزادی ور و مهدی پاکدل

گفتنی است رعایت نشدن فاصله بین آقا و خانم بازیگر در این عکس موجب گمانه زنی هایی از ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور شد اما این موضوع تا به این لحظه مورد تایید یا تکذیب هیچ کدام از این چهره های مشهور قرار نگرفته است .

رعنا آزادی ور

مهدی پاکدل

رعنا آزادی‌ ور متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ در تهران بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.
او یکی از بازیگران مطرح سینما است که اولین بار با فیلم مارمولک در سال ۸۲ به دنیای سینما
راه یافت و سونامی به کارگردانی میلاد صدرعاملی جدیدترین تجربه بازیگری او در سینما است.

رعنا آزادی ور

نمایش خانه بوشاسپ درازدست به کارگردانی علی اتحاد که سال ۹۶ روی صحنه رفت اولین تجربه تئاتری رعنا آزادی ور بود که در این نمایش با مهدی پاکدل همبازی شد.

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل در ۱۳ اسفند ۱۳۸۹ در ۳۰ سالگی با بهنوش طباطبایی ۲۹ ساله ازدواج کرد،
آشنایی آنها از فیلم مصائب دوشیزه در سال ۱۳۸۵ شروع شده بود. و در نهایت این زوج بعد از
۶ سال زندگی مشترک خبر طلاق خود را در سال ۹۵ رسانه ای کردند.

مهدی پاکدل و بهنوش طباطبایی

فرارو

همچنین بخوانید :  سحر زکریا از کار در کنار مهران مدیری تا ازدواج / زندگینامه هنرمندان معروف
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi