ازدواج مهدیه نساج و سامرند معروفی بازیگران سریال مینو +تصاویر

ازدواج مهدیه نساج و سامرند معروفی بازیگران سریال مینو +تصاویر سینمای ایران و جهان

مهدیه نساج بازیگر نقش مینو در سریال مینو با یکی از بازیگران این سریال به نام سامرند معروفی ازدواج کرد و خبر ازدواج خود را در صحفه شخصی اش منتشر کرد

مهدیه نساج و سامرند معروفی از بازیگران ایرانی که این روزها در سریال مینو که به نام آشوب بود و بعد تغییر نام داد با هم ازدواج کرده اند. این دو بازیگر تصاویری از خود را در صحفه شخصی شان منتشر کرده اند و خب از ازدواجشان دادند. سامرند معروفی در سریال خانواده دکتر ماهان نیز هنرنمایی کرده است. در ادامه تصاویری از این دو زوج هنری را در نیک صالحی مشاهده کنید

ازدواج مهدیه نساج و سامرند معروفی

مهدیه نساج و سامرند معروفی در سریال تلویزونی مینو با یکدیگر هم‌ بازی هستند این سریال روایتی از مقاومت مردم خرمشهر در زمان آغاز جنگ تحمیلی است این دو بازیگر که ظاهرا در چند اثر هنری با هم بوده اند ازدواج کردند و خبر ازدواج خود را در صحفه شخصی شان رسانه ای کرده اند.

نساج با انتشار خبر ازدواجش در اینستاگرام نوشت: “‎عشق ما دهکده ای که هرگز به خواب نمی رود نه به شبان و نه به روزو جنبش و  شور حیاتیک دم در آن فرو نمی نشیند تو باد و شکوفه و میوه ای، ای همه ی فصول منبر من چنان چون سالی بگذرتا جاودانگی را آغاز کنم…”

همچنین بخوانید :  یه روز خوب و شگفت انگیز خانواده مهراب قاسم خانی در باغ وحش +تصاویر

سامرند معروفی با انتشار عکسی از ازدواجش در اینستاگرام نوشت: “چراغی در دست؛ چراغی در دلم، زنگار روحم را صیقل می زنم آیینه‌ای برابر آینه ات می گذارم تا با تو ابدیتی بسازم.”

ازدواج مهدیه نساج و سامرند معروفی

ازدواج بازیگران سریال مینو

مهدیه نساج در سریال مینو

مهدیه نساج بازیگری را بصورت جدی از سال ۱۳۸۷ وقتی ۲۷ ساله بود با سریال چل تیکه به کارگردانی امیر فیضی شروع کرد، قبل از آن نیز تجربه حضور در چند تئاتر را نیز داشت.

نساج در سریال مینو حضور دارد، او در نقش اصلی مینو بازیگر مقابل عباس غزالی در نقش رضا در این سریال بازی متفاوتی دارد که می تواند او را به موفقیت زیادی برساند.

عکس های مهدیه بازیگر ایرانی

سامرند معروفی

سریال مینو عاشقانه‌ ای است که در تابستان و پاییز ۵۹ در روزهای آغازین جنگ تحمیلی می‌ گذرد
و روایتی از عشق، خیانت و انتقام است که ناگهان با شروع جنگ شکل دیگری پیدا می‌کند
و جای همه‌ چیز و همه‌ کس عوض می‌ شود.

ازدواج خانم بازیگر

کودکی سامرند معروفی

مهدیه نساج بازیگر نقش مینو

سامرند معروفی در سریال مینو

مینوی سریال مینو

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-12-31 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :