اختتامیه سومین جشنواره فیلم کوتاه ده با حضور چهره ها مشهور سینمایی +تصاویر

اختتامیه سومین جشنواره فیلم کوتاه ده با حضور چهره ها مشهور سینمایی +تصاویر سینمای ایران و جهان

مراسم سومین جشنواره فیلم کوتاه ده با حضور چهره های مطرح سینمای کشورمان در موزه سینما برگزار شده است و به برگزیدگان این مراسم جوایزی اهدا شده است.

مراسم سومین جشنواره فیلم کوتاه ده با یاد و خاطره مرحوم عباس کیارستمی کارگردان مطرح کشورمان برگزار شده است. این مراسم با حضور چهره های مشهور در موزه سینما برگزار شده است. در ادامه برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه و عکس های از مراسم اختتامیه را در نیک صالحی مشاهده کنید.

مراسم اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه ده

اختتامیه سومین جشنواره «فیلم کوتاه دَه» شب گذشته با تجلیل از برگزیدگان و یاد خاطره عباس کیارستمی و تجلیل از داریوش مهرجویی در موزه سینما برگزار شد.

درابتدای مراسم کلیپی با صدای عباس کیارستمی به همراه لوگوموشن جشنواره پخش شد و سپس علی ثمین مدیر گروه فیلم کوتاه ۱۰ سخنان کوتاهی را بیان کرد.

مهتاب کرامتی

فرشته حسینی و لاله مرزبان

در ادامه نادر فلاح به نمایندگی از برگزیدگان دوره اول این جشنواره به روی سن آمد و گفت: این جشنواره برای من بسیار ارزشمند است زیرا نام یکی از آثار کیارستمی روی آن است و گرفتن جایزه از دست لیلی گلستان بسیار باعث افتخار است.

وی ادامه داد: من فیلم کوتاه را دوست دارم و هرسال یک یا دو فیلم کوتاه می سازم. همین جا از دوستانی که به دلیل مشغله برای ساخت فیلم کوتاه نمی توانم در خدمتشان باشم عذرخواهی می کنم. از هر ۱۰ فیلمنامه کوتاهی که به دست من می رسد حداقل ۸ فیلمنامه خیلی خوب است و دوست دارم در آنها بازی کنم اما فرصتش بوجود نمی آید.

بازیگران در جشنواره فیلم کوتاه

لاله مرزبان و فرشته حسینی

مهتاب کرامتی

برگزیدگان سومین جشنواره فیلم کوتاه ده

برندگان اختتامیه سومین دوره جشنواره فیلم کوتاه ۱۰ به شرح زیر معرفی شدند:

همچنین بخوانید :  به بهانه درگذشت احترام‌ سادات حبیبیان مامان اِتی سینمای ایران+تصاویر

بهترین فیلمنامه: وحید الوندی فر برای فیلم کاور

بهترین بازیگر مرد: رضا عموزاده برای فیلم موناکو

بهترین بازیگر زن: نفیسه زارع برای فیلم نمایش

بهترین کارگردانی: آرمان خوانساریان برای فیلم موناکو

بهترین فیلم: محمود رفیعی برای فیلم درس

جایزه ویژه هیات داوران: فیلم های «به سبک زمین» و «گربه خیس»

تقدیر از دو بازیگر کودک فیلم «مگ رالن»: آتنا سلیمانی و طاها نجف پور

فرشته حسینی

لاله مرزبان

جشنواره فیلم ۱۰ به همت نگار اسکندرفر مدیر موسسه کارنامه حامی جشنواره فیلم ۱۰ در طی سه سال، فرهنگسرای نیاوران و شرکت باراکا و با همکاری و مشارکت موزه سینما برگزار شد.

هدیه تهرانی، محسن امیریوسفی، کریستف رضاعی، هایده صفی یاری،کاوه مظاهری، حسین جعفریان و مجید برزگر اعضاء هیات داوران جشنواره فیلم کوتاه ۱۰ بودند.

آناهید شرقی، آرش شراهی، مینا سلیمی، سعید صفایی، محمد سخایی، پرستو بختیاری، علی گیتی نورد، محمد صفرزاده، سونیا سنجری، پویان شعله ور، حمید لطفی، محمد روح بخش، مینا سرلک، سارا ریحانی، علیرضا پورهاشم،مهرشاد سیفوری پور، سیاوش ثابت قدم، شقایق مجیدی و آناهیتا آذرپیوند از اعضای برگزارکننده جشنواره فیلم کوتاه ۱۰ هستند.

هنرمندان در جشنواره فیلم کوتاه ده

فرشته حسینی

نیلوفر رجایی فر

در این مراسم افرادی همچون: لیلی گلستان، مجید برزگر، نادر مشایخی، مهران عباسی انارکی مدیرعامل موزه سینما، جعفر صانعی مقدم مدیر سینمای هنر و تجربه، حسین جعفریان، امیرحسین قدسی، علیرضا برازنده، شادمهرراستین، شاهرخ استخری، فرشته حسینی، حمیدرضا قطبی، داوود خیام، بابک چمن آرا، محمد قدس و … حضور داشتند.

ده نام فیلمی از عباس کیارستمی است و جشنواره فیلم کوتاه ده به احترام این هنرمند نامگذاری شده است.

فرشته حسینی

مهتاب کرامتی

ایرنا , صحفه شخصی سامان رحمت آبادی عکاس

تاریخ بروزرسانی : 2019-10-13 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :