«احسان خواجه امیری» برای تیتراژ …

«احسان خواجه امیری» برای تیتراژ …سینمای ایران و جهان

«احسان خواجه امیری» برای تیتراژ …Reviewed by Afshari on Jul 23Rating: تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «مثل هیچ‌کس» از ساخت تیتراژ این سریال با صدای «احسان خواجه‌امیری» خبر داد. محمد علی اسلامی با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: در حال حاضر مشغول مذاکره با «احسان خواجه امیری» […]

«احسان خواجه اميري» براي تيتراژ ...Reviewed by Afshari on Jul 23Rating:

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «مثل هیچ‌کس» از ساخت تیتراژ این سریال با صدای «احسان خواجه‌امیری» خبر داد.
محمد علی اسلامی با اعلام این خبر در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: در حال حاضر مشغول مذاکره با «احسان خواجه امیری» برای خوانندگی تیتراژ سریال هستیم و هنوز شعر آن انتخاب نشده است.
وی افزود: تا به حال حدود ۹۰ درصد از مرحله تصویربرداری به پایان رسیده و اکنون گروه در خانه‌ای واقع در محله امیریه تهران موسوم به خانه عمو علی مشغول به کار هستند. تدوین سریال نیز به طور همزمان در حال انجام است.
وی در ادامه درباره قسمت‌های آماده شده سریال نیز گفت:تدوین‌ نهایی هنوز انجام نشده و در نتیجه هیج کدام از قسمت‌ها به طور کامل آماده نشده‌اند.
سریال در ۳۰ قسمت ۳۵ دقیقه‌ای شب‌های ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و ما در تالشیم سریال را به موقع برای پخش به شبکه تحویل بدهیم.
وی تصریح کرد: در این سریال حسین یاری (داداشی)، حمید ابراهیمی (محمدباقر)، جواد عزتی (محمد حسن)، شاهرخ استخری (محمد امیر)، رامین راستاد (کاظم)، ابراهیم ورزیده (عباس)، اصغر همت (جواد)، مهران رجبی (آمیرزا)، پرویز پورحسینی (عمو علی)، نفیسه روشن (اشرف)، حنانه شعشعانی (نیلوفر)، عباس امیری (حاج نصرت) و مرضیه لشگری (عمه بتول) به عنوان بازیگر حضور دارند و آتنه فقیه نصیری، مریم رهبری و سوگل طهماسبی نیز در جمع بازیگران حضور دارند.
وی درباره موضوع داستان نیز گفت: این سریال داستان برادر بزرگ یک خانواده را روایت می کند که همه او را داداشی صدا می‌کنند. پدر خانواده فوت می‌کند و داداشی مسئولیتش در خانواده دو چندان می‌شود.
انتهای پیام/ا

تاریخ بروزرسانی : 2008-07-23 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو