هنرمندان در مراسم رونمایی از آلبوم گروه نوشه احسان کرمی از بهنوش طباطبایی تا گلاره عباسی +تصاویر

هنرمندان در مراسم رونمایی از آلبوم گروه نوشه احسان کرمی از بهنوش طباطبایی تا گلاره عباسی +تصاویر سینمای ایران و جهان

احسان کرمی مجری محبوب و سرشناس کشورمان عکس های از مراسم رونمایی از آلبوم جدید گروه نوشه که خوانندگی این گروه را بر عهده دارد را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است

احسان کرمی که در بازیگری مجری گری و خوانندگی و صدا پیشگی دستی دارد با گروه نوشه که گروهی نوپا می باشد فعالیت دارد. اخیر این گروه از آلبوم جدید خود رونمایی کرد که چهره های معروف ایرانی از جمله گلاره عباسی , الهام صفوی زاده , الهام پاوه نژاد , لیندا کیانی , بهنوش طباطبایی , محمود عزیزی , علیرضا خمسه , پرند زاهدی , گلشید بحرایی …حضور داشتند. گفتنی است کرمی خواننده این گروه موسیقی می باشد. در ادامه تصاویر هنرمندان در این مراسم را در نیک صالحی مشاهده کنید.

رونمایی از آلبوم جدید گروه نوشه احسان کرمی

مراسم رونمایی از آلبوم جدید گروه نوشه با حضور اهالی موسیقی و سینما و تئاتر از ساعت شش تا نه شب چهارشنبه اول اسفند در مجتمع پالادیوم گالری پارس برگزار شد.

محمود عزیزی و علیرضا خمسه

رونمایی از آلبوم موسیقی گروه نوشه

بهنوش طباطبایی

احسان کرمی در توضیح این عکس ها نوشت :رونمایی از آلبوم گروهمون (نوشه ) با حضور مردم و مهمانان عزیزمون. آلبوم اول . عکسهای امیررضا رعیتی عزیزم….

خواننده :احسان کرمی ، سرپرست و کمانچه :نیوشا بریمانی

الهام صفوی زاده

احسان کرمی و گلاره عباسی

گروه موسیقی نوشه

همه چیز درباره گروه موسیقی نوشه احسان کرمی و نیوشا بریمانی

گروه موسیقی نوشه از جمله جوان ترین و موفق ترین گروه های موسیقی پاپ کشورمان است که با حضور گسترده بانوان به عنوان خواننده، سازنده و نوازنده همراه شده و در مدت کوتاهی که از فعالیت آنها میگذرد، بانوان در نقاط مختلف کشور از کنسرت های آنان استقبال کرده اند. احسان کرمی، مجری تلویزیون نیز قطعاتی را با این گروه اخیرا اجرا کرده که قطعه رویا و دیگه دیره از آن جمله است.

احسان کرمی و نیوشا بریمانی

بازیگران در جشن امضای آلبوم جدید گروه نوشه

الهام پاوه نژاد

همکاری نوشه با بهاره میرزا آقا

همچنین بخوانید :  هنرمندان سینما در سیل مهربانی از استاد نصیریان عزادار تا مهتاب کرامتی و سیمین بانو +تصاویر

سرپرست و رهبر ارکستر گروه نوشه اخیرا اعلام کرد که جدید ترین اجرای آن ها با خوانندگی بهاره میرزا آقا همراه خواهد شد. قرار است در کنسرت پیش رو، با اجرای قطعات فولک و آثار نوستالژیک در تالار وحدت به اجرای برنامه پرداخته شود.

لیندا کیانی

چهره ها در جشن امضای آلبوم گروه نوشه

پرند زاهدی

گروه نوشه پیش از همکاری با آقای احسان کرمی همواره با تعدادی از خوانندگان خانم از جمله بهاره میرزا آقا فعالیت مستمر داشته و در طی سال های فعالیتش، همواره گروه نوشه اجراهایی را ویژه بانوان و همین طور مختلط به روی صحنه برده است و بزودی هم آلبوم موسیقی نوشه روانه بازار خواهد شد.

گلشید بحرایی

جشن امضای آلبوم جدید گره نوشه

بازیگران در مراسم رونمایی از آلبوم جدید گروه نوشه

چهره ها در مراسم رونمایی از آلبوم جدید گروه نوشه

روزیاتو , صحفه شخصی احسان کرمی

تاریخ بروزرسانی : 2019-02-21 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
sindeeev