تصاویر آخرین روز از مراسم «۲ قدم تا سیمرغ» با معرفی ۴ فیلم!

تصاویر آخرین روز از مراسم «۲ قدم تا سیمرغ» با معرفی ۴ فیلم! سینمای ایران و جهان

آخرین روز از مراسم ۲ قدم تا سیمرغ , فیلم‌های سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر و با اجرای منصور ضابطیان همچون سوتفاهم ، دارکوب ، لاتاری ، کار کثیف معرفی شدند .

آخرین روز از مراسم ۲ قدم تا سیمرغ

آخرین روز از مراسم ۲ قدم تا سیمرغ با هدف معرفی فیلم‌های سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر و با اجرای منصور ضابطیان به فیلم های سوتفاهم ، دارکوب ، لاتاری ، کار کثیف پرداخت.

فیلم سوتفاهم

سوء تفاهم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی احمدرضا معتمدی و تهیه‌کنندگی جلیل شعبانی محصول سال ۱۳۹۶ می‌باشد.

قصه فیلم سوء تفاهم ماجرای یک گروگان‌گیری است که همه چیز در متن واقعیت پیش می‌رود اما با گذشت زمان این شبهه پیش می‌آید که این حادثه بیشتر شبیه یک «سوء تفاهم» یا توهم است.

مریلا زارعی و پژمان بازغی

مریلا زارعی در آخرین روز از مراسم ۲ قدم تا سیمرغ

پوستر فیلم سوتفاهم

فیلم دارکوب

دارکوب فیلمی به کارگردانی و نویسندگی بهروز شعیبی و به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم داستان اجتماعی روابط انسانی افراد جامعه را در رو در رویی با معضلات اجتماعی و اعتیاد روایت می‌کند

بازیگران : – مهناز افشار – امین حیایی – سارا بهرامی – هادی حجازی‌فر – نگار عابدی – جمشید هاشم‌پور

همچنین بخوانید :  روز دهم جشنواره فجر 38 از مامان بازی طناز طباطبایی تا اعلام نامزدها

بهروز شعیبی

پوستر فیلم دارکوب

فیلم لاتاری

لاتاری فیلمی به کارگردانی محمدحسین مهدویان ، نویسندگی ابراهیم امینی و محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم امسال در جشنواره فجر حضور دارد.

داستان فیلم : امیر علی و نوشین دو جوان بیست و یک دو ساله قصد ازدواج با یکدیگر دارند. خانواده‌ها چندان موافق نیستند. آنها صبر پیشه کرده‌اند تا مرور زمان رضایت خانواده‌هایشان را جلب کنند. آن دو یکسری رؤیای مشترک دارند. برنده شدن در لاتاری و گرین کارت

محمدحسین مهدویان و هادی حجازی فر

پوستر فیلم لاتاری

فیلم کار کثیف

کار کثیف فیلمی به کارگردانی و نویسندگی و تهیه‌کنندگی خسرو معصومی است. موضوع این فیلم دربارهٔ کار و مهاجرت است. ۵۰ درصد فیلم در تهران و ۵۰ درصد در ترکیه فیلمبرداری شد

داستان فیلم : فرهاد تصمیم میگیرد برای مهاجرت به ترکیه سفر کند اما به دلیل گرفتاری‌هایی که برایش رخ میدهد نه تنها مهاجرت، بلکه برای بازگشتش به ایران نیز در هاله‌ای از ابهام قرار میگیرد.

عوامل فیلم کار کثیف در آخرین روز از مراسم ۲ قدم تا سیمرغ

پوستر فیلم کار کثیف

سینما تیکت – نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2018-01-31 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi