مدل هایی از جدیدترین تزیینات دستمال سفره +تصاویر

مدل هایی از جدیدترین تزیینات دستمال سفره +تصاویر خانه داری

در این مطلب به آموزش مدل تزیین دستمال سفره پرداخته ایم.

یکی از وسایلی که در میز غذا استفاده می شود دستمال سفره است که در میز غذای مهمان به صورت های مختلفی تزیین می شود بد نیست در ادامه همراه با Niksalehi شوید تا آموزش چند مدل تزیین دستمال سفره را بیاموزید.

مدل تزیین دستمال سفره

دستمال سفره یکی از ارکان اصلی تزیین میز نهارخوری و ایجاد تنوع است.
این بار دستمال سفره تان را به شکل یک شمع زیبا تزیین کنید.

با دستور تصویری زیر دستمال سفره تان را به شکل یک شمع زیبا و رمانتیک تزیین کنید.

مدل تزیین دستمال سفره

دستمال سفره

مدل تزیین دستمال سفره

دستمال سفره

تزیین

دستمال سفره

تزیین

دستمال سفره

تزیین

دستمال سفره

تزیین

دستمال سفره

مدل تزیین دستمال سفره

دستمال سفره

تزیین

دستمال سفره

تزیین

دستمال سفره

بد نیست درباره دستمال سفره بیشتر بدانید

یکی از وسایلی که برای تزیین میز شام در میهمانی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد دستمال سفره است. برای زیباتر کردن میز غذاخوری تان از تزیین دستمال سفره‌های گوناگون استفاده کنید.
برای تزیین دستمال سفره به یک دستمال کتان ضد لک نیاز دارید. بهتر است دستمال سفره ساده و بدون طرح باشد. دستمال سفره باید در رنگ‌های روشن باشد.

دستمال سفره می‌تواند از جنس پارچه یا کاغذ باشد که عموماً از مدل پارچه‌ای آن استفاده می‌کنند. اندازه یک دستمال سفره استاندارد مربعی به طول ضلع ۲۵ تا ۳۰ سانتی‌متر است.

کاربرد دستمال سفره پاک کردن دور دهان و دست‌ها در طول غذا است. البته باید توجه داشت که بقیه صورت، آرایش صورت و یا پاک کردن بینی نباید با دستمال سفره انجام شود.

یکی دیگر از کاربردهای آن تمیز نگه داشتن لباس در زمان صرف سوپ یا دیگر غذاهای آبدار است. پس جنس آن باید طوری باشد که به سادگی رطوبت را به پشت منتقل نکند.

در مهمانی‌های رسمی چه خوب است که از دستمال سفره به جای دستمال کاغذی استفاده کنیم. برای این کار دستمال سفره‌ای که با رومیزی سازگاری داشته باشد بهترین گزینه است. دستمال را می‌توانید تا کنید و در بشقاب غذا خوری مهمان قرار دهید. گزینه دیگر استفاده از اشکال اوریگامی برای دستمال سفره است که زیبایی خاصی به میز غذای شما می‌دهد. اگر می‌خواهید از حلقه‌های دستمال سفره استفاد کنید، در مهمانی‌هایی که تشریفات کمتری دارن این کار را انجام دهید.
اگر دستمال را در بشقاب قرار نمی‌دهید، باید در سمت چپ بشقاب، زیر چنگال قرار گیرد.

ایران بانو-لیلیت

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2021-08-04 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :