دستگیره های آشپزخانه به شکل قلب را خودتان در خانه درست کنید

دستگیره های آشپزخانه به شکل قلب را خودتان در خانه درست کنید خانه داری

در اینجا درست کردن دستگیره های آشپزخانه به شکل قلب را به شما یاد داده ایم که به شکل قلب می باشند و می توانند به زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما بیافزایند.

دستگیره برای آشپزخانه یکی از مهمترین چیزهاست.دوخت دست گیره زیبا و شیک یکی از چیزهایی ست که به آشپزخانه و اجاق گاز شما زیبایی خاصی میبخشد.در این پست سعی نموده ایم زیباترین نوع دست گیره را برای شما آموزش دهیم.با ما آموزش ساده این دست گیره را دنبال نمایید.

دستگیره آشپزخانه قلبی

آنچه که نیاز دارید :مقداری پنبه سوزن پارچه ی نخی و نرم نوار تزئینی چرخ خیاطی قیچی

دستگیره های آشپزخانه به شکل قلب

قبل از شروع، سعی کنید تصویر را بزرگ تر ببینید. در این تصویر چند نمونه کار را برایتان قرار داده ایم که برخی از آنها را روی میز قرار داده یم و برخی دیگر را به دیوار آویزان کرده ایم . از پارچه ای به دو رنگ صورتی کمرنگ و پررنگ استفاده کرده ایم و پنبه ای را مابین آنها قرار داده ایم تا فرم زیباتری را به خود بگیرد. مرحله ۱ :در این مرحله ابتدا الگوهای کاغذی خود را به شکل قلب در می آوریم . به مانند قلبی که از وسط دو نیم شده است و سپس یک خط به صورت مورب و به مانند شکل روی دو طرف قلب می کشیم . الگو را روی پارچه انداخته و آنرا برش می زنیم. رنگ پارچه از قسمتی که برش مورب داده شده و نوار رنگی قرار گرفته متفاوت می باشد.

دستگیره آشپزخانه قلبی

درست کردن دستگیره های آشپزخانه به شکل قلب

مرحله ۲ :نوار رنگی را به صورت صاف به دو لبه ی هر دو نیم قلب می دوزیم .

دست گیره های آشپزخانه به شکل قلب را خودتان در خانه درست کنید

مرحله ۳ :در این مرحله پنبه را در میان دو لایه پارچه قرار داده و دو طرف آنرا می دوزیم و از رنگ همان پارچه ی اصلی یک نوار باریک درست کرده و در نهایت دور تا دور کار می دوزیم.

دستگیره

درست کردن دستگیره های آشپزخانه به شکل قلب

مرحله ۴ :

دوباره دور تا دور کار نوار تزئینی قرمز رنگ و باریک را می دوزیم . مرحله ۵ :یک مقدار از نواری که در اختیار داریم را به صورت یک حلقه درآورده و آن را به دست گیره می دوزیم تا از آن برای آویزان کردن کار استفاده کنیم. بردوک

همچنین بخوانید :  نکته هایی برای خرید چراغ مطالعه مناسب

تاریخ بروزرسانی : 2018-07-11 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi