آموزش درست کردن گیفت های عاشقانه+تصاویر

آموزش درست کردن گیفت های عاشقانه+تصاویر خانه داری

ما در این آموزش روش درست کردن قلب نمدی، جعبه گل طبیعی را به صورت تصویری یاد می دهد.

آموزش درست کردن گیفت

درست کردن گیفت , برای روز ولنتاین که به روز عشاق در همه دنیا معروف است، در کنار هدیه هایی که داده می شود الحاقاتی مثل گل، شکلات و گیفت داده می شود. گیفت ولنتاین در واقع یادبودی از روز ولنتاین است که نمادی از قلب و گل قرمز می باشد که با وسایل مختلفی مثل نمد، کاغذ، مقوا و یا گل طبیعی درست می شود.

نحوه درست کردن گیفت عاشقانه

۱- روش درست کردن گیفت ولنتاین مدل تیر در قلب * ابتدا با نمد دو عدد قلب در آورید، بعد دور تا دور آن را مدل دندان موشی روی نمد بدوزید قسمتی از آن را باز بگذارید و با پشم شیشه آن را پر کنید و ادامه آن را بدوزید.

درست کردن گیفت

درست کردن مدل گیفت ولنتاین

با نمد دو عدد قلب در آورید، بعد دور تا دور آن را مدل دندان موشی بدوزید * یک خلال دندان بردارید و یک کاغذ مثل انتهای تیر درست کنید و سمت ساده خلال دندان بچسبانید. بعد آن را وارد قلب کنید و یک مربع کاغذی را به سر تیر چسبانده و دو گوشه ان را برش دهید.
درست کردن گیفت

آموزش درست کردن گیفت برای ولنتاین

یک خلال دندان را با کاغذ مانند تیر کنید و آن را از داخل قلب عبور بدهید ۲- روش درست کردن گیفت گل برای ولنتاین برای درست کردن گیفت گل ولنتاین به یک جعبه مقوایی، اسفنج، تعدادی گل رز قرمز و ربان نیاز دارید. ابتدا جعبه مقوایی را با کاغذ قرمز یا هر نوع کاغذ کادویی که می خواهید بپوشانید. * اسفنج را به اندازه جعبه برش دهید و داخل جعبه قرار دهید.
درست کردن گیفت

درست کردن مدل گیفت ولنتاین

اسفنج را برش زده و داخل باکس قرار بدهید * ساقه های گل رز را ببرید به طوری که حدود ۳ تا ۵ سانتی متر از آن روی گل بماند. بعد آن را به آرامی از کنار جعبه وارد اسفنج کنید.
درست کردن گیفت

ساخت گیفت گل برای ولنتاین

ساقه های گل رز را کوتاه کنید بعد از کنار جعبه وارد اسفنج کنید * به همین ترتیب گل ها را در کنار هم قرار دهید جوری که جای خالی روی آن مشخص نباشد. بعد دور جعبه را روبان ببندید.
درست کردن گیفت

طراحی و ساخت گیفت های ولنتاین

وقتی گل ها را در کنار هم قرار دادید دور آن روبان ببندید چیدانه

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2018-02-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :