درست کردن آباژورهای ساده و زیبا !

درست کردن آباژورهای ساده و زیبا ! خانه داری

در این مطلب به آموزش درست کردن آباژور به روش آسان پرداخته ایم.

یکی از وسایل تزیینی در منازل اباژورها می باشند استفاده از آباژور می تواند جذابیت زیادی به دکوراسیون و نورپردازی محیط شما دهد شما می توانید با کمی خلاقیت آباژورهای زیبایی را بسازید پس در ادامه همراه با نیک صالحی شوید تا آموزش درست کردن آباژور به صورت ساده را بیاموزید.

درست کردن آباژور

برای ساخت آباژور یک تکه مقوا به شکل مستطیل با طول و عرض دلخواه بردارید یکی از این طرح
ها یا هر طرح دیگه ایی که دوست دارید روی آن بکشید.

داخل گل ها را در
آورید یا هر قسمت از طرح را که دلتان می خواهد دو تا طول مستطیل را به هم بچسبانید .
یک شمع بگذارید روی میز و لوله مقوائی را روی آن بگذارید !!

درست کردن آباژور

آباژور

درست کردن آباژور

آباژور زیبا

کاردستی

ساخت آباژور

آباژور

آباژور زیبا

بد نیست اهمیت توجه به ظاهر آباژور و جلوه دادن به فضای داخلی را بدانید

یکی از نکات بسیار مهم در هنگام خرید آباژور برای بعضی افراد، زیبایی و مدرن بودن آباژور می باشد؛ به طوری که ظاهر مناسبی داشته باشد و با ترکیب دکوراسیون داخلی منزل در تعادل باشد. البته در این موضوع جای اشکال گرفتن وجود ندارد و این مورد کاملا سلیقه ای است. این افراد اگر از کاربرد آباژور نمی خواهند استفاده خاصی داشته باشند، بهتر است در موقع خرید آباژور زیبایی، سایز آباژور، ایستاده یا رومیزی بودن آباژور را مد نظر قرار دهند. علاوه بر این و مهمتر از آن باید به کلاسیک یا مدرن بودن آباژور نیز توجه داشته باشند. اگر فضای منزل کاملا مدرن است بهتر است از اینگونه آباژور ها استفاده کنید و برعکس اگر دکوراسیون داخلی منزل شما کلاسیک و سنتی است، آباژور رومیزی سنتی و کلاسیک می تواند بهترین گزینه برای منزل شما باشد.

آباژور ایستاده یا رومیزی؟

یکی از سوال های متداول بین افراد، این است که آیا آباژور ایستاده برای منزل شان مناسب است یا آباژور رومیزی؟ در پاسخ به این افراد باید بگوییم که در وهله اول این موضوع کاملا بستگی به سلیقه شما و نیازی که از خرید آباژور احساس می کنید، دارد. اگر می خواهید تنها فضای محدودی از میز و اتاق روشن شود بهتر است از آباژورهای رومیزی و البته با کلاهک های روشن استفاده کنید تا از حداکثر نور آن بهره مند شوید. اما برعکس اگر قصد دارید از آباژور به عنوان تزیین و در دکوراسیون داخلی منزل استفاده کنید، به شما خرید آباژورهای مدرن ایستاده و با کلاهک و رنگ های تیره را پیشنهاد می کنیم. البته قیمت این مدل آباژورها به نسبت آباژورهای رومیزی کمی گران تر است.

منبع :
لوسترسازان-وبلاگ آفتاب ۹۲

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-10-24 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :