ساخت جعبه های هدیه روز مادر

تاریخ بروزرسانی : 2021-07-01 /
گردآوری :
جعبه هدیه روز مادر

در این مطلب به موضوع ساخت جعبه هدیه روز مادر پرداخته یم.

برای آن که هدیه ی زیبایی برای مادر خود تهیه کنید لازم است جعبه ی زیبایی را برای آن تهیه کنید.در ادامه همراه با نیک صالحی شوید تا آموزش درست کردن جعبه هدیه روز مادر را به صورت تصویری بیاموزید.

جعبه هدیه روز مادر

جعبه هدیه روز مادرمراحل ساخت جعبه
کاردستیمراحل ساخت جعبه
جعبه هدیه روز مادرجعبه زیبا
کاردستیجعبه زیبا

بد نیست ایده هایی برای هدیه ی روز مادر را بدانید

۱٫ تابلوهای هنری دیواری تزئینی

با عکس خانوادگی مورد علاقه مادرتان یک هدیه ویژه روز مادر درست کنید. یک جمله الهام بخش از فیلم، کتاب یا آهنگ مورد علاقه مادرتان به آن اضافه کنید. او عاشق آویزان کردن این تابلو در اتاق نشیمن، اتاق خواب یا دیگر بخش‌های خانه است.

۲. گردنبند قاب عکس

بهترین هدایای روز مادر آن‌هایی هستند که مصرف شخصی داشته باشند. یک عکس خاص را در گردنبند قرار دهید تا مادام العمر باقی بماند. او از این‌که این گردنبند را نزدیک قلب خود نگه دارد لذت خواهد برد.

۳. قالیچه راهرو

نوارهای رنگی الیاف را به هم ببافید تا یک هدیه خلاقانه روز مادر درست کنید. این قالیچه‌ها برای اتاق نشیمن یا راهروی ورودی عالی هستند. این قالیچه‌های دست ساز اتاق‌تان را رنگ می‌دهند.

۴. سنگ‌های باغچه

به باغچه سبزیجات و گل‌های مادرتان جلوه تازه‌ای بدهید و سنگ‌های شخصی سازی شده‌ای برای مادرتان در آن‌جا قرار دهید. شما می‌توانید روی این سنگ‌ها یک پیام یا جمله الهام بخش بنویسید تا هر روز با دیدن آن‌ها به یاد شما بیافتد.

۵. بازی‌های بزرگ در حیاط خلوت

با استفاده از تخته‌های ۲×۴ و رنگ، یک بازی بلوک بزرگ درست کنید. مامان‌ها عاشق بازی کردن با شما و کل خانواده هستند. شما با درست کردن این بازی می‌توانید هیجان را برای آن‌ها همراه بیاورید.

۶. هنری که از قلب‌تان سرچشمه می‌گیرد

یک قاب چوبی درست کنید و عکس خود و مادرتان را در آن قرار دهید. یک پیام یا جمله الهام بخش در آن بنویسید. مادرتان عاشق قرار دادن این قاب روی میز کارش یا در خانه خواهد شد.

۷. نمک و فلفل

نمکدان وفلفل پاش مادرتان را با نشانه‌های ساده طراحی کنید. مادرتان عاشق قرار دادن آن‌ها سر میز غذا خواهد شد.

۸. هنر ضد نور

تصاویر ضد نور بچه‌ها یا نوه‌ها را آماده کنید و در یک قاب چوبی قرار دهید. هم یک دکور جدید برای مادرتان فراهم کرده‌اید و هم یک راه ساده برای این‌که مادرتان همیشه به یادتان باشد.

۹. میز غذای‌تان را متنوع کنید

تصاویر مورد علاقه مادرتان را انتخاب کنید و یک رانر زیبا برای میز غذاخوری‌تان آماده کنید تا مادرتان از آن استفاده کند. مادرتان بابت اضافه شدن انرژی و عشق به میز غذاخوری قدردان شما خواهد بود.

۱۰. عصاره مرکبات

لیمو و پرتقال را پوست بگیرید تا عصاره مرکبات بسازید. مادرتان از طعم تازه‌ای که می‌تواند به آشپزی‌اش اضافه کند خوشحال خواهد شد.

آفتاب-فردانیوز

برچسب ها: