آموزش تزیین کوله پشتی با طرح های کارتونی+تصاویر

آموزش تزیین کوله پشتی با طرح های کارتونی+تصاویر خانه داری

تزیین کوله پشتی , کوله‌پشتی، یا کیف کولی در شکل ساده‌اش، کوله‌ای پارچه‌ای است که بر پشت فرد حمل می‌شود و با دو بند که از شانه‌ها می‌گذرند نگه داشته می‌شود، هرچند ممکن است استثناهایی هم وجود داشته باشد. انواع سبک‌وزن کوله‌پشتی تنها بر یک شانه انداخته می‌شوند.

نحوه تزیین کوله پشتی

تزیین کوله پشتی , معمولاً برای حمل بارهای سنگین، به دلیل محدودیت توانایی در حمل وزن‌های سنگین با دست برای مدت طولانی، کوله‌پشتی‌ها به کیف‌دستی‌ ها ترجیح داده می‌شوند. بند سر شانه در کوله‌پشتی نیز وجود دارد. عرض بند سرشانه کوله‌پشتی و لایه گذاری مناسب آن اهمیت زیادی در سلامت استفاده کننده دارد. کوله پشتی ها معمولا در مدارس برای دانش آموزان مورد استفاده قرار می گیرد تا کتاب، دفتر و لوازم التحریر خود را در آن قرار داده و به راحتی حمل نمایند.

همچنین بخوانید :  آموزش تصویری ساخت گردنبند با دورریختنی

آموزش مرحله ای تزیین کوله پشتی با برچسب های کارتونی

در کوهنوردی ها و سایر تفریحات اینچنینی نیز کوله پشتی گزینه مناسبی می باشد. به سفر گردشی با کوله‌پشتی، کوله‌گردی می‌گویند. نکته ای که در خرید کوله باید به آن توجه کنید این است که علاوه بر کیفیت آن جهت تحمل وزن اشیا، باید خود کوله سبک باشد زیرا سنگینی بیش از حد آن باعث فشار به شانه ها و کمر می گردد. آموزش تزیین کردن کوله پشتی با طرح های کارتونی با استفاده از خرج کارهای خیاطی که از خرازی می توانید تهیه کنید.

تزیین کوله پشتی

برچسب هایی برای تغییر دادن کوله پشتی

تزیین کوله پشتی

آموزش مرحله ای تزیین کوله پشتی

تزیین کوله پشتی

تغییرکوله پشتی با برچسب

تزیین کوله پشتی

مراحل تزیین کوله پشتی

همچنین بخوانید :  مدل های زیبا از تزیینات ظروف هفت سین+تصاویر
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :