آموزش تزیین قاب عکس با چسب و رنگ+تصاویر

آموزش تزیین قاب عکس با چسب و رنگ+تصاویر خانه داری

تزیین قاب عکس , آموزش تصویری تزیین قاب عکس با رنگ و چسب..

تزیین قاب عکس

تزیین قاب عکس , قاب عکس (انگلیسی: Picture frame)، یک سجاف زینتی برای یک نگاره، نظیر نقاشی یا عکس است، که به‌منظور ارتقا، نمایش ساده‌تر، و یا حفاظت از آن تهیه می‌شود.

قاب عکس دیجیتال

با توجه به رواج دوربین‌ های دیجیتالی، چاپ و نگهداری حجم عظیم تصاویر به ثبت رسیده، به‌صرفه نبوده و حبس آن‌ها در حافظه‌های جانبی، آنچنان دلچسب نیست. در این مواقع مشکل توسط قاب‌ عکس دیجیتال حل شده است. قاب عکس دیجیتال که به آن قاب رسانه دیجیتال نیز گفته می‌شود، قاب عکسی است برای نمایش تصاویر دیجیتال، بدون نیاز به نیاز به کامپیوتر یا چاپ تصاویر.

محتویات

۱ ویژگی‌ها ۲ محدودیت‌ها ۳ تذکر امنیتی ۴ جستارهای وابسته ۵ منابع

ویژگی‌ها

هر یک از قاب عکس‌ های دیجیتال تولید شده توسط تولید کننده‌های مختلف، ویژگی‌های اختصاصی خود را دارند، اما به طور کل، می‌توان موارد زیر را به عنوان ویژگی‌های کلی قاب عکس‌های دیجیتال موجود بیان کرد: صفحه نمایش آنها با ابعاد گوناگون موجود می‌باشد، کوچکترین آنها ۷ اینچی و بزرگترینشان ۲۰ اینچی می‌باشد. برخی از آنها تنها توان پخش فرمت JPEG (نوعی فرمت تصویر) را دارا هستند و برخی دیگر فرمت‌های تصویری بیشتری را پشتیبانی می‌نمایند. توانایی پخش و تغییر تصاویر، به طور خودکار، و در فواصل زمانی مشخص را دارند. (به انگلیسی: Slide Show) مستقیما از طریق کابل ارتباطی تصاویر دوربین را نمایش می‌دهند و برخی حتی توانایی پشتیبانی از بلوتوث را دارند. می‌توانند تصاویر شما را روی اینترنت به اشتراک بگذارند یا حتی تصاویر ایمیل شما را برای شما به نمایش دهند. برخی توانایی پخش ویدئو و موسیقی را نیز دارا هستند. بسیاری از آنها کنترل از راه دور دارند. آموزش تصویری تزیین قاب عکس چوبی با چسب طرح دار و رنگ خیلی ساده و در عین حال زیبا و خاص

همچنین بخوانید :  آموزش ساخت گلدان با قوطی های دور ریختنی+تصاویر

تزیین قاب عکس

آموزش تزیین قاب عکس های ساده

تزیین قاب عکس

نحوه تزیین قاب عکس های چوبی ساده

کافه مد

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-09-05 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :