آموزش تزیین فنجان و نعلبکی با گل +تصاویر

آموزش تزیین فنجان و نعلبکی با گل +تصاویر خانه داری

برای تزیین کردن فنجان و نعلبکی با گل به سیم ،چسب ،گل و فنجان و نعلبکی نیاز دارید لازم نیست این لوازم را از بیرون بخرید و حتما می توانید در گوشه کنار خانه این لوازم را پیدا کرده و بصورت مرحله به مرحله مثل آموزش تزیین درقسمت پایین فنجان پراز گل درست کنید.

با کمک تزیین کردن می توانید با استفاده از لوازمی که نیاز ندارید و به درد نمی خورند لوازم مورد استفاده و تزیینی تهیه کنید.که در این قسمت آموزش تزیین کردن فنجان و نعلبکی با گل را مرحله به مرحله آموزش داده ایم.شما نیز می توانید برای آموزش تزیین فنجان با گل ما را در سایت نیک صالحی دنبال کنید.

انواع تزیین فنجان با گل

این ها چیزهایی است که لازم دارید (هیچکدام هم خریدنی نیست)!!حتما” همه این ها را در خانه دارید یک خورده
گوشه کنارها را بگردید!!

وسایل مورد نیاز برای تزیین فنجان و نعلبکی با گل

سیم را به شکل کلاه ( آ ) خم کنید و داخل فنجان و سطح نعلبکی
بچسبانید.

وصل کردن فنجان به نعلبکی به وسیله سیم

از بالا و قسمت داخلی فنجان شروع به چسباندن گل ها می کنیم.

نمایی دیگر از تزیین فنجان

نمایی از تزیین فنجان با گل

از پهلو به این شکل دیده می شود.

همچنین بخوانید :  ایده هایی جالب برای تزئین یخ برای میهمانی های تابستانی

این هم قسمت پشت کار هست.

فنجان پر گل

این هم چند تا طرح دیگر از همین کار را تماشا کنید.

بیش تر بدانید : تزیین راه پله

ورودی بسیاری از خانه‌ها از راه پله‌ها آغاز می‌شود و این فضاها معمولا در واحد­های آپارتمانی به وفور به چشم می‌­خورند. برای تزیین ورودی خانه اگر با راه پله مواجه شدیم چگونه می­‌توانیم آن را متحول کنیم؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید به نوع و ساختار راه پله توجه کنیم: نعداد پله‌­ها، عرض راه پله، داخلی یل بیرونی بودن راه پله که هر یک برای خود راه کارهایی دارند.

اما در مجموع برای تزیین دیوارها می­توانید از تابلو و آویز­های تزیینی و ترفندهای ساختن گالری دیواری استفاده کنید. کاغذ دیواری و نقاشی نیز پای ثابت همه تغییرات هستند. اما با تابلوهای سریالی می‌­توانید یک فضای خاص پدید بیاورید. به این صورت که با چاپ یک تصویر طولانی مسیر راه پله را به یک نمایشگاه کوچک تبدیل کنید. این نوع ساختار بسیار خاص و دوست داشتنی خواهد شد؛ چرا که سردی و یکنواختی راه پله را در هم می­‌شکند.

افتاب و توکامگ

تاریخ بروزرسانی : 2019-06-28 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :