کاریکاتور کار فوتبالیست‌ها از قلیان و سیگار گذشته!

کاریکاتور کار فوتبالیست‌ها از قلیان و سیگار گذشته!کاریکاتور

کاریکاتور مصرف شیشه فوتبالیست‌ها , استعمال شیشه بین فوتبالیستها رو به افزایش است . شیشه ارزان نیست، اما مصرف‌کننده تمام هستی‌اش را می‌دهد تا یک روز بیشتر دوام بیاورد.

کاریکاتور مصرف شیشه فوتبالیست‌ها

کاریکاتور مصرف شیشه فوتبالیست‌ها , دبیر سابق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال: کار فوتبالیست‌ها از قلیان و سیگار گذشته و در مهمانی‌های شبانه به شیشه و قرص و… هم رسیده!

کاریکاتور مصرف شیشه فوتبالیست‌ها

کاریکاتور کار فوتبالیست‌ها از قلیان و سیگار گذشته!

متاسفانه استعمال شیشه بین فوتبالیستها رو به افزایش است . شیشه ارزان نیست، اما مصرف‌کننده تمام هستی‌اش را می‌دهد تا یک روز بیشتر دوام بیاورد. شادی‌اش شکستنی است، خوشبختی‌اش کم‌دوام است، لبخندش شیشه‌ای است.شیشه ارزان نیست، اما این باعث نشده که مصرف آن کم باشد.

کاریکاتور مصرف شیشه فوتبالیست‌ها

بو ندارد و مصرفش کار سختی نیست. کسی بسادگی نمی‌فهمد. اولش فرد را تبدیل می‌کند به یک آدم خوش مشرب و پرانرژی که قدرت جابه‌جا کردن کوه‌ها را دارد. افسردگی را می‌کشد و به او قدرت می‌دهد ساعت‌های طولانی کار کند، اما چه می‌شود که در عرض چند ماه، شیشه تمام رگ‌های روح و حیات آدم را می‌برد و خون افسردگی را در تنش جاری می‌کند؟ دیگر بدون مصرف نمی‌خواهد حرف بزند، نمی‌خواهد راه برود، نمی‌خواهد بخوابد و نمی‌خواهد زنده بماند. خبرآنلاین

همچنین بخوانید :  کاریکاتور سریال شهرزاد برای شما
تاریخ بروزرسانی : 2017-08-25 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو