کاریکاتور طرح لباس جدید تیم ملی در جام جهانی!

کاریکاتور طرح لباس جدید تیم ملی در جام جهانی!کاریکاتور

در همه جای دنیا تیم های فوتبال از اسپانسر خودشان لباس رایگان دریافت می کنند حتی بعضی از کشورها برای پوشیدن لباس یک برند پول دریافت می کنند

پیراهن تیم ملی فوتبال ایران هرسال به یک بحث جنجال برانگیز تبدیل می شود. با وجود مدت زمان طولانی قبل از جام جهانی اما چند روز پیش مدیران فدراسیون فوتبال اعلام کرده اند که به علت نبود فرصت کافی پیراهن تیم ملی ساده و بدون هیچ طرحی ارائه شده است و با همین لباس به جام جهانی می رویم. کاریکاتور لباس تیم ملی با همین مضمون برای شما قرار داده است.

کاریکاتور لباس تیم ملی

«باز هم پیراهن تیم‌ملی سوژه شد» عنوان کاریکاتور لباس تیم ملی توسط محمدرضا میرشاه ولد در خبر ورزشی است.

کاریکاتور لباس تیم ملی

کاریکاتور لباس تیم ملی ۲۰۱۸

بد نیست لباس احتمالی تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ را ببینید

لباس تیم ملی ایران در جام جهانی ممکن است همانی باشد که در رقابت های اخیر بر تن کرده ایم.

با توجه به دیده ها و همچنین استناد به ادعای چند سایت خارجی زبان، جنس لباس تیم ملی TIRO۲۰۱۷ است و آنچه در سایت آدیداس درباره این لباس گفته شده از تمرینی بودن آن است.

این لباس قابلیت گرفتن حرارت را دارد و از سبکی خاصی برخوردار است. مدل براق است و بهترین انتخاب برای تمرین به حساب می آید. این لباس در سایت آدیداس با قیمت ۳۹/۹۵ یورو به فروش می رسد که با توجه به نوسانات قیمت ارز در ایران حدود ۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد. با در نظر گرفتن ۷۰٪ تخفیف آدیداس برای فدراسیون فوتبال ایران، ما برای هر پیراهن مبلغی در حدود ۶۰ هزار تومان پرداخت کرده ایم.

حال باید دید با توجه به گفته هدایت الله ممبینی مبنی بر اینکه فرصت کافی برای طراحی وجود نداشته است ما با همین البسه به جام جهانی وارد می شویم یا از لباس هایی با کیفیت بهتر و در حد مسابقه استفاده خواهیم نمود.

با این تفاسیر اصلا نباید تعجب کرد که با این لباس های تمرینی در روسیه
حاضر شویم و مقابل تیمهای مراکش، اسپانیا و پرتغال دیدار کنیم.

جزئیات بیشتر درباره لباس ساده و مهجور تیم ملی در جام جهانی!

کاریکاتور لباس تیم ملی

کاریکاتور لباس تیم ملی در جام جهانی

بعد از ماه ها خبر های مختلف و اعلام مدیران فدراسیون فوتبال مبنی بر طراحی زیبای پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال حالا به نظر می رسد طراحی خاصی برای پیراهن تیم ملی ایران در جام جهانی در نظر گرفته نشده و تیم ملی با لباس‌های سفید ساده به میدان می‌رود.

در شرایطی که مرسوم است در همه دنیا تیم های فوتبال از اسپانسر لباس خود البسه مجانی می گیرند و حتی برخی از تیم ها بابت پوشیدن پوشاک برندها از این شرکت ها پولی هم دریافت می کنند اما هدایت ممبینی سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال دیروز ضمن تایید طرح ساده لباس های تیم ملی اعلام کرد این لباس‌ها با ۷۰ درصد تخفیف از سوی شرکت آدیداس به ما تحویل داده می شود. صحبت های این مقام مسئول در حالی است که این موضوع تحت هر شرایطی ضعف مدیریتی درفدراسیون فوتبال را می رساند.

همچنین بخوانید :  کاریکاتور سرخوشانه‌های برفیِ تهران

در شرایطی که گفته می‌شد برای جلوگیری از کپی پیراهن تیم ملی طراحی خاصی صورت گرفته اما اعلام شد به دلیل نبود زمان پیراهن تیم ملی ساده خواهد بود! کمبود زمان برای طراحی بهتر لباس های تیم ملی در شرایطی بهانه واقع شده که ماه ها برای طراحی و اجرای پوشاک تیم ملی زمان موجود بود.

بهتر است بدانید خواننده سرود تیم ملی مشخص شد

خواننده سرود تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه مشخص شد.

نشست خبری امضا تفاهم نامه میان فدراسیون فوتبال ایران و بنیاد رودکی درباره
ساخت سرود جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ساعت ۱۵ امروز (دوشنبه ۲۷ فروردین)
در سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

و بعد از این نشست خواننده سرود تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه مشخص شد.

سالار عقیلی و علیرضا قربانی دو قطعه در روسیه اجرا خواهند کرد. همچنین
یک قطعه دیگر هم اجرا می شود که خواننده آن هنوز مشخص نیست.

جزئیاتی درباره انگلیس که آماده تحریم جام جهانی ۲۰۱۸ است

انگلیس قصد دارد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شرکت نکند.

انگلیس آماده است تا جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تحریم کند. ترزا می (نخست وزیر بریتانیا) حاضر است تا درخواست بایکوت کردن جام جهانی را به خاطر مسموم کردن سرگئی اسکریپال جاسوس، دخترش یولیا و نیک بایلی (مامور پلیس) در لندن را ارائه دهد. اسکریپال و دخترش اکنون در کما به سر می برند و پزشکان معتقد هستند احتمال کمی وجود دارد تا آن ها به هوش آیند. از طرفی بایلی می تواند صحبت کند اما پزشکان نمی دانند این سم چه تاثیراتی بر بدن او خواهد گذاشت.

اسکاتلند یارد تلاش می کند تا بفهمد رابطه مستقیمی بین دولت روسیه و این مسمویت ها وجود دارد یا نه. نمایندگان بریتانیایی از این قضیه به شدت عصبانی هستند. کریس برایانت، عضو حزب کاگر در این باره گفت: وزرای کشور باید سفیر روسیه را فرا بخوانند و از او بپرسند در این قضیه دخالت داشتند یا نه. چگونه این گاز اعصاب وارد کشور شده است. این گاز از طریق یک دیپلمات وارد شده است یا نه. آیا می توانیم اطمینان داشته باشیم دیگر از این سم وجود ندارد.

همچنین امبر راد (وزیر داخلی انگلیس) خواستار پیگیری این موضوع شد.

فیفا که در شرایط ناآرامی به سر می برد دوباره با یک بحران جدید رو به رو شد.
این سازمان پیش از این با قطع رابطه عربستان و امارات با قطر، میزبان جام جهانی
۲۰۲۲ مواجه شده بود.

خبرآنلاین و اقتصاد و مشرق و ایسنا

تاریخ بروزرسانی : 2018-04-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو