کاریکاتور شاخه زیتون در لانه زنبور

کاریکاتور شاخه زیتون در لانه زنبورکاریکاتور

کاریکاتور شاخه زیتون , ارتش ترکیه در روزهای اخیر عملیات «شاخه زیتون» را با همکاری ارتش آزاد سوریه علیه نیروهای کرد سوری در عفرین واقع در شمال‌غرب سوریه آغاز کرده است.

کاریکاتور شاخه زیتون

کاریکاتور شاخه زیتون , کاریکاتور حملات ترکیه به عفرین ارتش ترکیه در روزهای اخیر عملیات «شاخه زیتون» را با همکاری ارتش آزاد سوریه علیه نیروهای کرد سوری در عفرین واقع در شمال‌غرب سوریه آغاز کرده است.

کاریکاتور شاخه زیتون

کاریکاتور حملات ترکیه به عفرین

از زمان آغاز عملیات شاخه زیتون توسط آنکارا، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه اعلام کرده است که نیروهای این کشور پس از عفرین به سمت منبج خواهند رفت. حمله ترکیه به عفرین باعث ایجاد ابهام در مورد نشست گفت‌وگوهای ملی سوریه در سوچی شده است. برگزاری این نشست در حالت عادی می‌توانست تاثیر مثبتی در حل بحران سوریه در ادامه روند آستانه باشد اما با توجه به حمله ترکیه به شهرستان عفرین در شمال سوریه امیدها در این زمینه کم‌رنگ‌تر و شرایط پیچیده‌تر شده است. اردوغان مدعی است، چشم‌داشتی به خاک هیچ کشور دیگری ندارد و عملیات در عفرین را برای حفظ امنیت مرزهای خود انجام می‌دهد؛ هرچند با توجه به نگاه توسعه‌طلبانه غالب رئیس‌جمهور ترکیه صحت و سقم این ادعا اصلاً مشخص نیست! اسکات در روزنامه هلندی «دی فولکس‌کرانت» کاریکاتوری با عنوان «منطقه جنگی سوریه» منتشر کرده و مداخله‌گری‌های اردوغان در سوریه را در قالبی طنز به تصویر کشیده است. سرپوش

همچنین بخوانید :  کاریکاتور هواپیما ATR۷۲ در قلب کوه‌‌ دنا
تاریخ بروزرسانی : 2018-01-29 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد