کاریکاتور پشت‌پرده احمدی‌نژاد لو رفت!

کاریکاتور پشت‌پرده احمدی‌نژاد لو رفت!کاریکاتور

پشت‌پرده احمدی‌نژاد , سخنگوی دستگاه قضا گفت: گویا برخی زبان‌شان به خلاف و دروغ‌گویی عادت کرده، زبان‌شان هرز شده و خودشان را بالاتر از قانون و هر فرد دیگری می‌دانند!

کاریکاتور پشت‌پرده احمدی‌نژاد لو رفت!Reviewed by Ghasri on Dec 3Rating:

کاریکاتور پشت‌پرده احمدی‌نژاد

پشت‌پرده احمدی‌نژاد , سخنگوی دستگاه قضا رفتار این روزهای احمدی‌نژاد را به حکایت لاتی که از چشم‌ها افتاده بود و برای دیده شدن داد و فریاد می‌کرد تشبیه کرده و گفته: نباید به او توجه کرد، گویا برخی زبان‌شان به خلاف و دروغ‌گویی عادت کرده، زبان‌شان هرز شده و خودشان را بالاتر از قانون و هر فرد دیگری می‌دانند! کاریکاتور زیر را درباره این موضوع با هم ببینیم:

کاریکاتور پشت‌پرده احمدی‌نژاد

پشت‌پرده احمدی‌نژاد

کاریکاتور پشت‌پرده احمدی‌نژاد

غلامحسین محسنی اژه‌ای (زاده ۱۳۳۵ در اژیه) سیاست‌مدار، روحانی و قاضی ایرانی است. وی سمت‌هایی چون دادستان دادگاه ویژه روحانیت، وزیر اطلاعات در دولت نهم و دادستان کل کشور را در اختیار داشته و هم اکنون معاون اول قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران و از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام است. وی در سال ۱۳۳۵ در اژیه (از توابع اصفهان) بدنیا آمد. وی پس از پایان سطح عالی در مدرسه حقانی، چند سال در درس خارج در حوزهٔ علمیه قم شرکت کرد. محسنی اژه ای علاوه بر تحصیلات حوزوی دارای مدرک دکترای حقوق بین‌الملل خصوصی نیز است. خبرآنلاین

همچنین بخوانید :  مجموعه کاریکاتورهای سلفی گرفتن
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-03 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو